Wpis z mikrobloga

Apple powoli staje się/stało się taką marką modową jak hilfiger lacoste itd. Drogie w #!$%@?, każdy wie, że można coś takiego lub lepszego kupić w wiele niższej cenie, ale i tak każdy by to chciał tylko mało kogo stać. A ludzie chcą to kupić, bo sławni/bogaci to mają i tak się kółko kręci, a ceny rosną. Podobnie z mercedesem g.
#apple

  • 57
  • Odpowiedz
@Brainless: pozwole sobie sie nie zgodzic. Raz ze flagowce od np samsunga kosztuja podobnie czyli duzo. Dwa nie trzeba kupowac najnowszych modeli niewazne czy od apple czy od innych producentow. Z laptopami podobnie. Przeciez taki surface kosztuje niebagatelne pieniadze, zdaje sie ze wiecej niz nowy mac. A mozna kupic lapka za mniejsza kase i tez bedzie spelnial swoja funkcje
  • Odpowiedz
@Marynasz: Nie interesuję się za bardzo macbookami i surface, ale czy to nie jest przypadkiem tak, że surface ma dotykowy odłączany ekran i o wiele lepsze procesory oraz nawet kartę graficzną?
  • Odpowiedz
@Brainless: tak. pierwszy lepszy przyklad rzucilem bo akurat przegladalem je ostatnio. Ale rownie dobrze mozna tutaj dac dowolny „gamingowy” laptop i tez przebije cena maca
  • Odpowiedz
@Brainless: tylko z produktami Apple jest problem. One działają. Mam dość Samsunga, który po drugiej aktualizacji zastanawia się czy uruchomić aplikacje po dotknięciu. W Apple tego problemu nie ma. Znów nie uważam, że trzeba kupować najnowszy model. I tak MB Pro mam od 2008 roku i nadal działa sprawnie, iMac śmiga aż miło, a iPhone6 też nie narzeka.
  • Odpowiedz
@poznanskijanusz: warto dodac ze a propo telefonow to w nowej wersji iosa apple wraca ze wsparciem do iphone 5s bo tak zoptymalizowali ze po prostu bedzie to dzialac i nawet ponoc szybciej jak twierdza beta testerzy.
  • Odpowiedz
@Brainless: Ale #!$%@?, mam już chyba piątego IPhone z rzędu i nie kupuje ich, bo podpatrzyłem ten telefon u CELEBRYTEK, tylko dlatego, że jest dla mnie niezawodny, od trójki po siódemkę. Nigdy nie miałem żadnych problemów i to mnie przekonuje.
  • Odpowiedz
Raz ze flagowce od np samsunga kosztuja podobnie czyli duzo.


@Marynasz: dwa razy mniej to nie jest podobna cena.

Mam dość Samsunga, który po drugiej aktualizacji zastanawia się czy uruchomić aplikacje po dotknięciu.


@poznanskijanusz: to chyba uzywasz modelu z 2010 roku. Ja kozystam z samsungow od 8 lat i co najmniej od 4 nie mam takich problemow.
  • Odpowiedz
@Brainless: gdzie mogę taniej kupić koszulkę o jakości Lacoste? Widać ze pewnie nigdy nie trzymałeś czegoś takiego w rękach nawet, ale w internecie pisali xD
  • Odpowiedz