Wpis z mikrobloga

@zpord: Aż mi się przypomniało jak budzę się w pierwszy poranek po przyjeździe na Woodstock i słyszę 2 obozowiska dalej odgłosy rozbijania namiotu
"DOBRA, N---------J!!!... POCZKEJ POCZKEJ, SPOKOJNIE... NO, N---------J!!!!... POCZKEJ..."
  • Odpowiedz
@Frazex: no właśnie oszczędzasz czas, klikasz i się dzieje samo. To w tym januszowego że się nie chce czegoś nauczyć, w tym wypadku 3 kliknięć
  • Odpowiedz
@Drail ktore modele? Bo w c6 komputerem tylko chowasz tylne zaciski,cale odplwietrzenie odbywa sie standardowo. Nie wiem jak w c7,buma e66 to samo recznie. Nie wiem Jak w Fxx,ale z tego co znajomi mowili to tez chyba normalnie. Teraz wezmy pod uwage jakimi samochodami jezdza polacy, jak sasiad kupuje c6 liftowe to juz jest "nowy samochod". Dlatego sie smialem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
panie jakich błędów xD
Wymiana hamulców w limuzynis golf 3 94" 1.9tdi:
Szczeki 2 sztuki 35zl calosc xD
Plyn hamulcowy 10zl
4 tyskiego 10 zł
Trochę desek i lewarek godzina roboty i gotowe :D
  • Odpowiedz
@Frazex: no tak, ale ja założyłem że duzo osób takowy posiada. Według mnie jest to szybsza opcja a często nie trzeba angażować 2 osób. Tak wiem że tradycyjnym sposobem można też samemu odpowietrzyć, ale osobiście wolałbym się do nich bardziej przyłożyć
  • Odpowiedz
@chuckmls: ja tak samo najpiekniejsze chwile z ojcem, jak na mnie sie darl zebym pompowal mocniej. A innym razem z kolei, jak cos dziobal pod maska a ja mialem krecic, to wrzucilem bieg nie myslac o tym, jak padla komenda "krec" to zakrecilem i prawie zem wlasnego starego przejechal xD
  • Odpowiedz