Wpis z mikrobloga

Skislem xD
Mamy wybitnego i uznanego powszechnie za swoje madre filozoficzne wpisy na wykopie pana @Brzytwa_Ockhama ktory w tym oto wpisie twierdzi, ze

"Już nawet netflix ma bekę z czarnej Ciri. Cały świat wraz z lewicowym redditem uważa, że to przesada"


lecz na pytanie, gdzie to ten netflix cisnie beke odpowiada po prostu:

"wejdz na 9gaga na przykład"


Po czym milknie na amen.

ach, ten slynny poziom prawackich debatantow, ta argumentacja, ten poziom xD
Argumenty ad verecundiam w stylu "caly swiat" w odniesieniu do kilkuset wykopkow i kilkunastu tysiecy memiarzy na reddicie przemilcze.
PS. Brzytwa jak odniesiesz sie tego znaleziska?

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #wiedzmin #samozaoranie #bekazpodludzi #witchernetflix
  • 10
@zwaldemar: Heh,
Po
1. Jestem w pracy i nie mogę wrzucać linków od tak. Na przerwach mam ograniczony czas. Z chęcią wyślę w wolnym czasie
2. Odpowiadałem na zarzuty, że interesuje się wiedźminem tylko 20 tysięcy redditowców. Nie była to odpowiedź na żarty Netflixa. Też zresztą wrzucę.

Pozdrawiam
@Cmatt1: nie przejmuję się zbytnio tym, ciekawi mnie po prostu jego opinia na temat tego, że tak sie zaangażował w plotkę która pewnie okaże się nieprawdą xD jeśli nie będzie chciał jej zdradzić to cóż, trudno.

@El_Duderino: no przecież jeśli nie zgadza się z opinią konserwowych wykopków to jest lewicowe, nie wiedziałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zwaldemar: zaangażował się bo to zwykły rasista xd rozumiem, że można być niezadowolonym z tej Ciri, ale normalny człowiek ponarzeka i będzie miał #!$%@?, a ten typ spamuje o tym i widać, że nie może się z tym pogodzić xd zresztą wystarczy poczytać jego inne wpisy na temat innych ras czy uchodźców i już widać z kim masz do czynienia. Najlepsze, że koleś uważa się za super katolika, miłość do bliźniego
@Cmatt1: najpewniej tak, sam mam ambiwalentne odczucia co do pogłosek o śniadej Ciri, ale po pierwsze ani to zweryfikowane, ani to aż tak ważne szczerze mówiąc (mimo ze na serial czekam z niecierpliwością) i mam bekę z tej ich krucjaty XD chyba jest po prostu tak, jak mówisz