Wpis z mikrobloga

Nie mam doswiadczenia w tych sprawach i jest mi strasznie smutno :( zrobiłam mu kolacje, myślałam ze będzie miło i polubi mnie od razu, koleś trochę odpychajacy, wysypka na ryju, obciachowe ciuchy, 5 włosów na krzyż. ..przyszedł z matką nie zjadł nic.... wyszli jak otworzyłam piwo.... #zalesie #gotujzwykopem #przegryw #zwiazki #jedzzwykopem #pijzwykopem #truestory
8.....R - Nie mam doswiadczenia w tych sprawach i jest mi strasznie smutno :( zrobiła...

źródło: comment_5V4zQI0e8uNj4WKp0My9kl5BFdoO7rAG.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@88chaos-STAR: a tak na poważnie, to jesteś z równoległego uniwersum w którym różowe pucują się do niezaradnych, łysych, odpychających gości? co to ma być do #!$%@?? zarzutka? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@mazx na zdjęciach wydawał się słodki i to bardzo słodki...szkoda tylko że nie otworzył szerzej ust... wiedziała bym wtedy ze nie ma kuźwa czym jeść i bym się tak nie naszykowala, ogólnie kawał chlopa
  • Odpowiedz
@88chaos-STAR: no nieladnie sie zachowal, kiedy kobieta podstawia pod nos obiad i piwerko to musowo musi byc #!$%@? pierog, tak samo jak lodzik w podziece za postawienie posilku w restauracji. takie sa zasady savoir vivre. stracilas tylko szanse na znajomosc z niewychowanycm gburem, czyli nic ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz