Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AndrusZgc: E tam, ja startowałem z poziomu minusowego, w życiu 0 sportu, na klatę początkowo 30kg, a po 2 miesiącach siłki po 60 minut 2x w tygodniu dosyć szybko zaczęły mi się pojawiać mięśnie o których istnieniu nawet nie wiedziałem. Jak zacząłem do tego #!$%@?ć kurczaka, kreatyne i 2 obiady na dzień, równie szybko zacząłem przybierać na masie mięśniowej. Dodałem jeszcze jeden dzień siłki i pyk - waga z 63kg do
a poza tym samo badanie zaprzecza temu, jakoby sterydziarz bez ćwiczeń byłby we wszystkim lepszy niż ktoś ćwiczący na sucho.


@Lawrence_z_Arabii: To badanie nie zaprzecza, a utwierdza w tym że sterydziarz bez ćwiczeń ma widocznie większe przyrosty w 'fat-free mass' niż ten który dostawał placebo, a ćwiczył siłowo.

No i w tym badaniu, które podałeś, jest podane, że wszyscy musieli trzymać się ścisłej diety


Nie wiem do czego zmierzasz, co z
Nie wiem do czego zmierzasz, co z tego że trzymali się diety? Każdy może trzymać dietę, ale nie każdy może wbijać test 600mg/tydzień


@axaha: I co z tego, że nie każdy może brać sterydy? Większość nawet zwykłej diety nie trzyma, choć twierdzisz, że każdy może to robić.

To badanie nie zaprzecza, a utwierdza w tym że sterydziarz bez ćwiczeń ma widocznie większe przyrosty w 'fat-free mass' niż ten który dostawał placebo,
@GlGACHAD: pamietaj, ze wiekszosc facetow na bombie straci wlosy. niestety polackie geny zakolne, ktore sprawiaja, z polowa 25 latkow ma zakola do czubka glowy sprawiaja, ze jak wejdziesz na bombe to przegodnisz z lysieniem swojego starego. nawet #!$%@? lysy #!$%@? koles nie wyglada dobrze i nie dawaj mi przykladu jasona stathama czy lysego z brazers, bo juz sie dzisiaj dużo smialem.