Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie prawdopodobnie zmarnowałem sobie resztę życia ()

Różowa na 90% jest w ciąży.
Mamy po 24-25 lat, ja aktualnie niecałe 4k netto uop, ona może 1k zlecenie.
Brak mieszkania, brak ślubu.

Skończą się wyjścia, luz i spełnianie zachcianek (,)

"Jak żyć panie premierze?" ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 248
  • Odpowiedz
mhm: serio: Jeżeli tak ludzka, przyziemna sprawa, jak posiadanie dziecka, was przerasta i coś pierdzielicie o presji i samobójstwach z jej powodu, to nie jesteście gotowi do prowadzenia normalnego życia nawet w wąskim zakresie.
@AnonimoweMirkoWyznania: No tak, jak najbardziej. Dlatego ludzie, którzy "nie są gotowi do prowadzenia normalnego życia", nie chcą prowadzić normalnego życia, rodzić i wychowywać dzieci. To chyba dobrze, nie? Lepiej by ludzie, którzy "nie są gotowi do prowadzenia normalnego życia", którzy wbrew swoim chęciom i gotowości na siłę muszą rodzić dzieci, musieli takie życie prowadzić i przy okazji krzywdzili małych ludzi?
Nie mówimy o zmuszeniu się do zjedzenia przesolonych ziemniaków, gdy nie ma nic innego w domu, a nie chce się iść do sklepu, a o WYCHOWYWANIU NIECHCIANEGO DZIECKA.

serio: Każda akcja ma konsekwencje. W tym przypadku jest to ciąża.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak. Każda akcja ma konsekwencje. Na przykład jedną z konsekwencji zajścia w (niechcianą) ciążę może być aborcja. Proste jak budowa cepa. Czemu pomijasz tę konsekwencję? Serio - cały związek przyczynowo-skutkowy nie kończy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a może tak byście #!$%@? dali wybór kobiecie? Raczej jestem przeciwny aborcji, chyba że to konieczne, no ale okej, jak juz to jej cialo a nie OPa. Jeśli ona chce je urodzic to trudno, pan anonimowy powinien wziąć odpowiedzialność... ale spokojnie, to nie koniec świata
  • Odpowiedz
Ash: Nie dramatyzuj. Byłam w takiej samej sytuacji, minęło 7 lat i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem z 2 dzieci. Zarabiamy coraz więcej i wszystko gra. Żadne z nas by się nie zamieniło i ciąża to było najlepsze, co mogło nas spotkać, bo dzieci mamy zajebiste. Niebieski tak oznajmia 2 x częściej, więc to nie jest wypaczony różowy osąd, a znajomi twierdzą, że jesteśmy świetną rodziną. Głowa do góry

Zaakceptował: kptant}

  • Odpowiedz
@Rea_Achillea nadal sugerujesz, że to jest jakakolwiek metoda, co samo w sobie jest absurdalne. Dodając Twoją opinię, że istnieje metoda 100% pewności i każdy kto wpadnie to nie myśli, mógł się zabezpieczyć (na pewno tego nie robił) i bla bla bla to wszystko co tam gadasz, to nadal: ( _)
  • Odpowiedz
@Koritsu: A ty byś wzięła tabletki aborcyjne które mają w #!$%@? ubocznych skutków bez żadnej konsultacji ani opieki lekarza, w dodatku czekając na nie tygodniami licząc na to że akurat nie zatrzymają ich na granicy? Ja #!$%@?ę. Jak można komuś radzić coś takiego.
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: czytaj ze zrozumieniem, co napisalam. Nigdzie, ale nigdzie nie napisalam, ze to jest skuteczna metoda. Wspomnialam tylko o prezerwatywach + stosunku przerywanym jako wspomagaczu tej metody. Tylko tyle. Moglabys przestac przeinaczac?
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: wyobraz sobie, ze mam dokladnie taka sama mine, jak ludzie probuja mi wmowic cos czego nie napisalam/powiedzialam.
I taka jest po prostu prawda, trzeba pilnowac swojej plodnosci, a nie plakac w internecie. Sorry, to jest zycie, ja tego tak nie skonstruowalam. Zawsze pozostaje abstynencja seksualna.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 Są przepisywane przez europejskiego lekarza, a to że mają w #!$%@? skutków ubocznych to już inna kwestia i dlatego argument że aborcja stałaby się metodą antykoncepcji jest idiotyczny.
Ale tak, wzięłabym żeby pozbyć się niechcianej ciąży. Można popytać się osób które już je kiedyś brały o porady, sa też podawane dokładne instrukcje jak je zażyć a i na stronie women on web jest nawet napisane aby mieć w pobliżu pomoc
  • Odpowiedz