Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie prawdopodobnie zmarnowałem sobie resztę życia ()

Różowa na 90% jest w ciąży.
Mamy po 24-25 lat, ja aktualnie niecałe 4k netto uop, ona może 1k zlecenie.
Brak mieszkania, brak ślubu.

Skończą się wyjścia, luz i spełnianie zachcianek (,)

"Jak żyć panie premierze?" ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 248
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To zajebiście. Zanim się zestarzejesz dzieci wyrosną i będziesz śmigał na imprezy jak będziesz miał 35 lat. Pobawisz się, nie martw się. Poza tym dziecko to też dużo frajdy, to nie wyrok śmierci.
Nigdy nie wziąłem na ręce nieswoje dziecko, dopóki nie urodziło mi się moje. To dużo zmienia. Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
4k mało ci? Ludzie z 2k na łapie wychowują dzieciaki i nie narzekają ( ͡° ʖ̯ ͡°) 90% pewności że to nie twoje dziecko xD
  • Odpowiedz
@Rea_Achillea

o tej metodzie napisalam w kontekscie laczenia metod

Najpierw nazywasz metodą, a potem mówisz o łączeniu metod w kontekście prezerwatywa + przerwanie - no to chyba logiczne, że wg Ciebie przerwanie to metoda. Jeśli nie to proponuję wypowiadać się z sensem i nie doszukuj się przeinaczania.
A czemu na jedne tematy można płakać w internecie, a na drugie nie? Czy po prostu uważasz, że w ogóle nie można płakać w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Przepraszam, że co? Zmarnowałeś sobie życie bo urodzi Ci się dziecko? Mógłbyś powiedzieć że ślepy los zmarnował Ci życie jak będziesz dla przykładu wiedział, że Twoje nienarodzone dziecko będzie chore. Wtedy to zgoda. A przepraszam Cię bardzo nie mów, że zmarnowałeś sobie życie jak się nie zabezpieczaliście odpowiednio. Poza tym żadne zabezpieczenie nie jest skuteczne w 100%. No chyba, że nie uprawiacie seksu :) Masz pracę i to całkiem
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: a ty swoje. To jest jakas METODA czy SPOSOB. Czepiasz sie slowa, bo po prostu nie przeczytalas ze zrozumieniem i chcesz przyklepac, by twoje bylo na wierzchu. Ja ci za to proponuje po raz kolejny czytac uwaznie.
Zauwazylas jaki jest ton wypowiedzi OPa? Plaku plaku imprezy sie skoncza ;___; tak pisze dojrzaly czlowiek? Niech ponosi konsekwencje swoich czynow i zamiast plakac w necie moglby isc z dziewczyna do ginekologa.
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: nigdzie nie wypowiedzialam sie o skutecznosci stosunku przerywanego. Zaproponowalam to, bo wiem, ze niektorzy ludzie tak wola, ze prezerwatywa + wyjscie przed wytryskiem. Daje im to jakis komfort po prostu. A ty we wczesniejszych komentarzach wyczytalas, ze ja to uwazam za skuteczna metode xD wez juz mnie nie wolaj serio.
  • Odpowiedz