Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie prawdopodobnie zmarnowałem sobie resztę życia ()

Różowa na 90% jest w ciąży.
Mamy po 24-25 lat, ja aktualnie niecałe 4k netto uop, ona może 1k zlecenie.
Brak mieszkania, brak ślubu.

Skończą się wyjścia, luz i spełnianie zachcianek (,)

"Jak żyć panie premierze?" ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 248
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? jaka tutaj jest karuzela #!$%@?, 5k na dwoje? za 2k może by było ciężko ale za 5k można sobie spokojnie poradzić, zalałeś? Nie pasuje, a no to pewnie, wyskrobać, idź niczym do automatu z pepsi, wrzuć monetę i po problemie, nie macie żadnej empatii? Ludzkich odruchów? "Brak ślubu" - zajebisty argument, a co to ma do rzeczy, Ty dla zabawy jesteś z tą dziewczyną? Tak tylko z powinności
  • Odpowiedz
OP: #!$%@?ło Was wszystkich z tą aborcją?!

Może trochę przesadziłem z tym waleniem się świata, będzie na początku średnio ale damy radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już widzę to gadanie w rodzinach, pan idealny a tak #!$%@?ł (òóˇ)

Wracając do sedna przeraża mnie ilość jadu, którą wylewacie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ale z Ciebie straszna #!$%@?. Jesteś mężczyzną, czy chlopczykiem?? Kiedy moja różowa była w ciąży, mieszkalismy na 9 piętrze zapuszczonego wieżowca, gdzie nocą na klatce spali bezdomni. Tyralem wówczas w stoczni, jednocześnie chodząc na Polibudę. Córka urodziła się parę miesięcy przed dyplomem inż. Po dyplomie od razu spakowalem manatki i pojechałem wykonywać pracę, poniżej możliwości, w Skandynawii, bo zależało mi, aby moja rodzina coś miała. Po dwóch latach znalazłem pracę
  • Odpowiedz
5 tysięcy to wystarczająco by nie klepać biedy.


@dziczyznaa: 4k. Przez kilka lat nie liczmy pensji różowego. Ten 1k od różowego pójdzie się #!$%@?ć z okazji ciąży und macierzyństwa (bo to pewnie gównopraca fizyczna na cząstkę etatu). Doliczmy do tego usztywnienie ściezki zawodowej OP-a (raz - samokształcenie kosztuje i koliduje przez to z pieluchami, a dwa - mając na utrzymaniu za 4k dziecko z matką to nie możesz sobie pozwolic
  • Odpowiedz
DestrukcyjnyGrabarz:

przeraża mnie, jak co niektórzy tutaj piszą gadki w stylu "zrób aborcję, YOLO, LOL!!!" - zupełnie, jakby to było połknięcie witaminy C lub awaryjna antykoncepcja - bez żadnych konsekwencji dla organizmu i psychiki kobiety.


@plackojad: A mnie przeraża, że niektórzy piszą tutaj o wychowywaniu niechcianych dzieci, jakby to było zrobienie rodziny w Simsach - bez żadnych konsekwencji dla psychiki i życia potencjalnego człowieka.
A potem wylęgarnia ludzi z podejściem: "nie wiem po co się urodziłem, chcę umrzeć, rodzice mnie gnoją, nie kochają, nie widzę w niczym sensu, jestem nieszczęśliwy". Hehe, fajne życie. Ale przynajmniej życie,
  • Odpowiedz
@hehenuanek

Przez kilka lat nie liczmy pensji różowego. Ten 1k od różowego pójdzie się #!$%@?ć z okazji ciąży und macierzyństwa (bo to pewnie gównopraca fizyczna na cząstkę etatu).


1.Jak to przez kilka lat? To ile ta księżniczka ma zamiar siedzieć w domu po porodzie?

2. Na dzień dobry 1000 zł becikowego. Jest dodatkowo zasiłek macierzyński, a jak nie przysługuje to przez rok po 1000 zł miesięcznie kosiniakowego.
  • Odpowiedz