Wpis z mikrobloga

No spoko tylko pytanie mam co jest takiego w niektórych "ścieżkach" rowerowych że się usuwa z nich znak przez co magicznie stają się chodnikiem? xD


@MojHonorToWiernosc: Nie spełniają wymogów rozporządzenia, za wąskie, krawężniki powyżej 1cm itd.
  • Odpowiedz
@reddin: jaki rak to zdjęcie xDD
bo rowerzyści nie mają mózgów żeby samemu ocenić?
Ja dostaję #!$%@? jak widzę na przedmieściach np w Józefowie taki znak postawiony średnio co 100m bo przy każdej ulicy poprzecznej musi być skasowany innym znakiem
  • Odpowiedz
jaki rak to zdjęcie xDD

bo rowerzyści nie mają mózgów żeby samemu ocenić?

Ja dostaję #!$%@? jak widzę na przedmieściach np w Józefowie taki znak postawiony średnio co 100m bo przy każdej ulicy poprzecznej musi być skasowany innym znakiem


@aadm10: Rowerzysta nie może jechać chodnikiem. Kwestia oznakowania to kwestia ustawodawcy nie rowerzysty.
  • Odpowiedz
i co że popełnia wykroczenie? dostanie mandat? na pewno nie


@aadm10: Grozi za to mandat 50 zł i w razie kolizji z pieszym lub samochodem, zostanie uznany za winnego. Szukanie frajerów. Nie ma znaku, jadę ulicą.
  • Odpowiedz
nie wierzę żeby ktokolwiek dostał mandat za jazdę czerwonym chodnikiem


@aadm10: Ok, jak coś powołam się na ciebie, powiem aadm10 nie widział nigdy takich rzeczy więc proszę odstąpić od czynności.
  • Odpowiedz
@reddin: jeśli ktoś ma szosę no to trudno, pewnie go nie przekonam...
ale niech nie robi takich debilnych wytłumaczeń że potrzebuje znaków żeby wiedzieć jak żyć ( ͡ ͜ʖ ͡)
Później jest narzekanie że na polskich drogach jest za dużo znaków. Albo absurdy jak ten w Józefowie

Super, ile razy wjechałeś w pieszego? podczas ostatnich 10 lat? bo ja 0
  • Odpowiedz