Wpis z mikrobloga

jaki rak to zdjęcie xDD

bo rowerzyści nie mają mózgów żeby samemu ocenić?

Ja dostaję #!$%@? jak widzę na przedmieściach np w Józefowie taki znak postawiony średnio co 100m bo przy każdej ulicy poprzecznej musi być skasowany innym znakiem


@aadm10: Rowerzysta nie może jechać chodnikiem. Kwestia oznakowania to kwestia ustawodawcy nie rowerzysty.
@reddin: jeśli ktoś ma szosę no to trudno, pewnie go nie przekonam...
ale niech nie robi takich debilnych wytłumaczeń że potrzebuje znaków żeby wiedzieć jak żyć ( ͡ ͜ʖ ͡)
Później jest narzekanie że na polskich drogach jest za dużo znaków. Albo absurdy jak ten w Józefowie

Super, ile razy wjechałeś w pieszego? podczas ostatnich 10 lat? bo ja 0
@reddin: @demoos: ja jestem za tym żeby każdy się stosował do zdrowego rozsądku a nie wymyślał wymówki

Mi tez zdarzało się nie korzystać ze ścieżki ale przynajmniej mogę przyznać że zrobiłem to z lenistwa / chęci szybszego dojechania a nie wymyślałem urojone problemy typu a "co jesli dostanę mandat 50zł na czerwonym chodniku" co się po prostu nie zdarza
@aadm10: nie wiem gdzie to jest ale wygląda na miejsce gdzie może być dużo dzieci. Niech Ci taki wyskoczy na czerwonym i masz przerąbane. Twoja wina.

dla wlasnego bezpieczenstwa wolal bym jechac "czerwonym chodnikiem" no ale dzban to dzban


@Sweet_acc_pr0sa: no ładnie się przedstawiłeś...będziesz za innych mandaty płacił?
Dlaczego namawiasz inne osoby do łamania prawa?
nic tak nie poprawia samopoczucia jak kolarski dzban probojacy usprawiedliwiac swoj brak wyobraźni i instynktu samozachowawczego przepisami xD duzo jezdze rowerem i dla wlasnego bezpieczenstwa wolal bym jechac "czerwonym chodnikiem" no ale dzban to dzban


@Sweet_acc_pr0sa: Znaczy próbujesz pić do mnie? To się mylisz JA LINK a przepisy są po to by ich przestrzegać. I nie strasz ludzi, że mogą zostać przejechani na ulicy, więc niech uciekają.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
a w #!$%@? mam wasze puszkarskie januszowe pretensje, będę jechał tak, żeby to było dla mnie i pieszych bezpieczne, a niech wąsy ze złości powypadają. pryśnij który w okno, to pożegnasz się z pięknym lakierem xD
@aadm10: Mam mozg i oceniam, ze droga dla rowerów z zagęszczeniem 90% "sprawnej" kostki, ktora jest krzywa z dodatkowymi dziurami lub jest zapełniona dziećmi i Grażynami jadącymi ze znacznie mniejsza prędkością (w dodatku cala szerokością ślaczkiem od lewej do prawej), niż ja nie spełnia warunków, aby moc bezpiecznie po niej jechać, dlatego wybieram drogę, taka z samochodami i frustratami, którzy stracą 5 sekund na wyprzedzenie mnie, które sekundy i tak by
@Kolarzino: no spoko, napisałem że w pewnych przypadkach rozumiem jazdę po ulicy zamiast po ścieżce rowerowej

Skomentowałem bo niezmiernie #!$%@? mnie pełne hipokryzji, niepełnosprawne umysłowo tłumaczenie reprezentowane przez @reddin że "jakby postawili znak to bym jechał ścieżką"
nie, nie jechałbyś bo byłoby ci niewygodnie