Wpis z mikrobloga

2/365
Bardzo kiepski dzień dla mnie. Muszę jakoś poprawić mój angielski (tj. chyba większy problem mam ze słuchaniem, gdyż do tej pory większość mojego otoczenia stanowili nie-anglicy i ciężko mi czasem zrozumieć co oni mówią). Nie chce mi się nawet nic pisać, bo czuję się ujowo. Oby dzisiaj było lepiej.

*Teraz dodaję też dla mnie dosyć ważną informację. Widzę że większość osób z którym w tej chwili współpracuję są sporo młodsi ode mnie (3-4 lata), trochę mnie to też frustruje. Ten tydzień to same socjale, praca w grupie i rozmowa z osobami z HR i z którymi będę współpracował. Czy w pracy trzeba się integrować z osobami, które też są na Graduate Scheme? Nie będziemy raczej wykonywać podobnej pracy, a nie czuję z nimi zbytnio więzi. O wiele łatwiej mi się rozmawia ze starszymi osobami (25+).

#365teraz #365 #rozwojosobisty
  • 5
  • Odpowiedz
@Adamxvia0: na angielski mam bardzo dobry sposób (przynajmniej na mnie zadziałał) - znajdujesz sobie serial, który uważasz za fajny ale uwaga uwaga nie oglądałeś go (protip żeby miał więcej niż 4-5 sezonów). Pierwsze kilka sezonów oglądasz z napisami PL ale mniej więcej staraj się wsłuchiwać w to co mówią i łączyć sobie ich słówka z polskimi. Kolejne kilka sezonów oglądaj z napisami ENG - jeżeli czegoś nie rozumiesz - pauzuj i
  • Odpowiedz