Wpis z mikrobloga

Mowcie co chcecie, ale nic mnie nie triggeruje bardziej niz zfeminizowani bialorycerze. Ostatnio bylo kilka postow o tym, ze nie powinno sie patrzec na przeszlosc partnera bla bla bla. No w ogole #!$%@?, jakie to ma znaczenie ze potencjalna dziewczyna miala 15 #!$%@? w papie i drugie tyle w dupie? Mozgi macie wyprane rycerzyki. I nie #!$%@? ze facetow ktorzy duzo lasek zaliczaja spoleczenstwo dobrze traktuje, a kobiety jak szlaufy - wynika to z poziomu trudnosci jaki musi wlozyc facet zeby zaliczyc i z pstrykniecia palcem ktory dzieli normalna dziewczyne od bycia wyruchana. #betacuck #bialorycerstwo #przegryw
  • 58
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koroluk: No tak... Jak pobijesz kogoś ogarniętego, kto bije się nacodzien to jest to większe uznanie niż właśnie babcie. MOWA OCZYWIŚCIE O LUDZIACH KTÓRZY CHCĄ ROBIĆ DANE CZYNY, CZYLI W TYM WYPADKU SIĘ BIĆ bowiem mowa tu o ludziach co uprawiają seks, bo chcą
@Baitka: nie powinno się patrzeć w przeszłość partnera / partnerki czyli jak były jakieś związki to w nie niewnikac i nie mył tego z dawaniem dupy/ruchaniem na prawo i lewo


@KosmicznyPolityk co za #!$%@?, to pierwsze co robi się z potencjalną partnerką, jezeli chodzi o długie związki a nie patologiczne ons czy inne hiv. Przeszłość różowej to kopalnia wiedzy o niej
@Baitka: moj kolega miał od liceum jedną dziewczynę, a ona jednego chłopaka-tzn mieli tylko siebie. Wzorowe małżeństwo bla bla ble ble bla bla ble i #!$%@? bombki, bo ta jedyna popuściła szparię po kilkunastu latach związku komu innemu. Więc te #!$%@? z kółka różańcowego, też mogą ciągnąć jeżeli je najdzie taka ochota. Dla wyrównania można powiedzieć o #!$%@?, którzy dymają co im na pędzel najdzie ale kochają tylko swoją xiężniczkę.
@Baitka: Pierdzielisz jak zdrowo potłuczony/a xD

Na wykopie tego tak nie widac, ale poczytajcie zagraniczne fora typu reddit i zobaczcie jaki poklask maja szlaufy, ktore chwala sie ze zaliczaja po kilku partnerow tygodniowo. Dla mnie to jest upadek moralnosci.


No #!$%@? zaskakujące, że w innym kraju ludzie mają inne podejście do seksualności oraz wszystkiego innego. Pozwól, iż cię trochę oświecę: MORALNOŚĆ TO POJĘCIE WZGLĘDNE, zależne od bardzo wielu złożonych czynników psychologiczno-społecznych,
Pobierz PEPELeSfont - @Baitka: Pierdzielisz jak zdrowo potłuczony/a xD
Na wykopie tego tak ni...
źródło: comment_daXQ2GHBGSLaXqhR52MEjGlTTH2Mt1qK.gif
@KosmicznyPolityk: > @Baitka: eh są granice w nie udanym związkach a szmaceniu się czy ruchaniu wszystkiego co ma dziurę

No ja znam osoby co swoje "zwiazki" zaczynali od seksu na pierwszej randce, a potem to ciagnęli. W czym jest to lepsze niz przeleciec-rozejsc sie?

Ja nie mam "nieudanych zwiazkow". Wiesz, czemu?
Bo nie pakuje sie w zwiazek jezeli nie jestem 100% pewien czy to ma sens. Moge sie spotykac z
@pani_wytrysku: nie do końca, kobieta nie ma problemu ze znalezieniem faceta na ons

@Vasterek_: też prawda, skoro jest równouprawnienie to taki facet to też nic fajnego.

Zadziwia popularność portali typu cdate czy erodate, gdzie są naprawdę brzydkie dziewczyny, ale nawet całkiem przystojni faceci je ruchają ...
Kiedyś by tacy faceci byli wyśmiewani, bo jeszcze przed erą internetu źle się mawiało o facetach co to: "nie ważne że potwór, ważne że
@Lana: nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi. Z czym masz problem? Z tym ze dla mnie istotna jest historia dziewczyny? Po czym mam ja ocenic czy ewentualnie nadaje sie do powqznego zwiazku, jak nie po jej przeszlosci