Wpis z mikrobloga

Znajoma opowiedziała mi dzisiaj historię tinderowej randki swojej współlokatorki. Laska lvl 25 w miarę atrakcyjna ale nic wielkiego. Taki typ, jaki widzi się często. Bez tapety, doklejonych rzęs, brwi i ust z domu nie wyjdzie. Naturalnego piękna czy super figury brak. Po prostu właścicielka w miarę szczupłej sylwetki, cycków i dupy.
Gadała kilka dni z gościem i umówiła się na randkę w zeszłą sobotę. Wróciła po paru godzinach bardzo rozczarowana. Koleś zabrał ją do jakiejś indyjskiej restauracji (bo jest niby wielbicielem tej kultury) ogólnie wszystko fajnie, smacznie, z wyglądu też był okej. Natomiast okazało się, że pracuje jako maszynista pkp intercity. I to wyjątkowo rozczarowało laskę. Wręcz poczuła się oszukana, bo była pewna, że jak ma w profilu, że studiował na politechnice, to pewnie jest jakimś inżynierem, architektem albo innym prezesem, którego sobie z góry ubzdurała. No i generalnie typ od razu w odstawkę bo ,,ona nie wyobraża sobie, żeby się spotykać z jakimś kolesiem co dorzuca węgla w lokomotywie" (ʘʘ)
Pewnie wszyscy jesteście ciekawi kim z zawodu i wykształcenia jest kobieta, dla której spotykanie się z absolwentem politechniki pracującym w PKP jest poniżej ambicji.


#tinder #badoo #logikarozowychpaskow
  • 85
@RustyJames laski są #!$%@? i tak robią, ostatnio widziałam, jak laska sobie położyła żel na palca bez paznokcia, czyli żywe mięso, żeby ładnie wyglądać xD dlatego stylistka powinna mieć wiedzę, żeby pewnych rzeczy odmówić

Paznokci przed manicurem się nie poleruje, tylko matuje przed hybrydą i żelem. I nie wiem skąd mit o niszczeniu płytki, chętnie poczytam badania, które pokażą, że stylistyki na całym świecie się mylą :D
@Ekspert_z_NASA: W ciemno obstawiałam, że fryzjerka :)

Ja znam natomiast fryzjerkę z Ukrainy, od kliku lat w Polsce. Kandydat o jej rękę powinien być lekarzem, prawnikiem lub wojskowym :))) Uwielbiam śledzić jej zdjęcia za insta ... a to hotel Bristol i ciasteczko o poranku, a to inne ekskluzywne miejsce ... współczuje facetowi, który skusi się na jej pompowane usta i doczepiane włosy ...