Wpis z mikrobloga

Także Mirku plan jest następujący - jeśli nie chce ci się na coś robić i pracować po prostu ZACZEKAJ aż z resztą nierobów nabijecie statystykę do takich rozmiarów że "z tymi liczbami już nie będzie się dało dyskutować" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Następnie, gdy już zrobi się sraczka, zauważ że "oni mają po dwa [czegokolwiek] a my nie mamy!!!", ignorując oczywiście fakt że dochodzenie do tej sytuacji trwało latami lub dekadami bo "liczy się tu i teraz" ( ͡ ͜ʖ ͡) jak ci rolnicy w Afryce, którzy nie sieją jak sąsiad dużo zasiał, bo gdy przyjdzie głód pójdą po prostu do niego

Oczywiście - kilku procentom naprawdę potrzebujących, przykleją przez ciebie łatkę oszusta ale HALO walczymy tutaj ze wspólnym wrogiem KAPITALIZMEM (zignoruj fakt że przykleileś 90% ciężko pracujących ludzi łatkę "obrzydliwie bogatego kapitalisty" mimo że na to nie zasłużyli) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatni krok to produkcja wyciętych z kontekstu infografik i święte oburzenie że "jak to tak" i "co to ten system robi z ludźmi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpodludzi #neuropa #bekazlewactwa #4konserwy #usa #antykapitalizm #kapitalizm
Pobierz
źródło: comment_QBWC3lBCa9jJQmRPxzXyT4RjY4tJRW5j.jpg
  • 10
@Assailant: Dlatego ludzie, którzy nie mają nic do stracenia walczą z kapitalizmem. Szok i niedowierzanie.
Jak nie chcecie mieć kolejnej rewolucji, to trzeba iść na kompromis, inaczej zawsze będziemy tkwić w cyklu skrajnych ustrojów.
Ja jestem chorowitym człowiekiem dlatego zawsze będę "skręcał" w lewo, bo w czystym kapitalizmie na mnie nic dobrego nie czeka. Przecież nie będę głosował przeciw sobie. A społeczeństwo też robi się coraz bardziej chorowite, więc skret w