Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy idąc do klubu/na dyskotekę trzeba się mocno starać by wyrwać jakąś dziewczynę na seks bez zobowiązań lub nawet żeby jakaś sama podeszła do twojego ciebie i zaczęła cię wyciągać? Chodzi o to, że mam poważne problemy z nawiązywaniem relacji międzyludzkich, nie mam nawet jednej osoby, z którą potrafiłbym poprowadzić zwykłą codzienną rozmowę, jestem totalnym przegrywem bez żadnych znajomych, o kontaktach z kobietami chyba nie muszę wspominać, ale być może przynajmniej ten ostatni aspekt mam szansę zmienić, jeśli znajdę parę osób w robocie z którymi pójdę na jakąś imprezę, trochę mocniej się upiję a potem podbiję do jakiejś laski i przez chwilę będę gadać jakieś głupoty które akurat mi się uda wydusić. Jeśli chodzi o moją twarz - nie wyglądam raczej jak wykopowy bordo z obrazka czy w ogóle stereotypowy piwniczak, aczkolwiek nie określił bym też siebie jako chada.

Jako że mieszkam w #uk, opinie ludzi mających doświadczenia właśnie z tego kraju byłyby dla mnie najbardziej cenne, choć w sumie nie wiem czy uk i Polska w tych sprawach znacznie się od siebie różni (?).

#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od razu ci mówię, że za granicą jest Polakowi dodatkowo trudno wyrwać pannę. Stereotypy działają tu mocno. Możesz być nawet milionerem - cały czas jesteś Polakiem z biednego wschodu. Nie mówię że się nie da ale jest trudniej.
  • Odpowiedz
@motaboy: Przecież napisał że siedzi w UK. Tamtejsze laski o nienachalnej, wyspiarskiej urodzie na pewno spojrzą na niego bardziej przychylnym okiem. Pytanie czy jego psychika to wytrzyma kiedy obudzi się o poranku przy takowej...
  • Odpowiedz
Przecież napisał że siedzi w UK. Tamtejsze laski o nienachalnej, wyspiarskiej urodzie na pewno spojrzą na niego bardziej przychylnym okiem. Pytanie czy jego psychika to wytrzyma kiedy obudzi się o poranku przy takowej...


@YogiYogi: Dlatego mu to napisałem. W ogóle zresztą nie podjąłem tematu znajomości języka, bo to jest taki warunek "sine qua non" a może od tego powinienem był zacząć. Zakładam że język zna i akcentu słowiańskiego od niego
  • Odpowiedz
chyba kpisz. xD Wschodni akcent, pod warunkiem, że zrozumiały, dobrze działa. Szczególnie, że polski akcent to coś pomiędzy rosyjskim, a niemieckim


@uprzejmystefan: koleżanka chyba w innym UK żyje.... od wielu lat tu jestem i wszedzie slysze (u mnie w pracy głownie), nasmiewanie sie z naszego akcentu. Porownuja nas do Rusków, borata i ogolnie blok wschodni.... z kazdego sie nasmiewaja jesli chodzi o akcent. Pracuje z francuzem i gosciem z RPA.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W UK tak jak wszędzie. Jeśli zachowujesz się normlanie to same będą podchodzić i taczyć. Tak z doświadczenia powiem że najlepiej chodzić do Gay Klubów z kolegami, chodzi tam dużo hetero dziewczyn a po 1 w nocy nie będziecie mieli konkurencji :)
  • Odpowiedz