Wpis z mikrobloga

Co uważacie o wczasach w Turcji? Czy jest tam bezpiecznie oraz czy nie ogranicza się to tylko do siedzenia w kurorcie? Zależy nam, żeby to nie było jakieś pustkowie i dało radę coś pozwiedzać w okolicy lub zapisać się na jakieś wycieczki organizowane ja kto było w Grecji. Jeśli możecie polecić jakieś miejscowości/hotele - szukamy opcji #allinclusive to czekam piszcie śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Planujemy wyjechać na tydzień od 20 września i zmieścić się w 2-2,3k.

#lastminute #wakacje #wczasy #wycieczka #podroze #urlop #turcja
  • 8
  • Odpowiedz
@123meries123: bezpiecznie jak na wakacjach w Krakowie. Allin to pewnie riwiera turecka, jest bardzo wiele wycieczek ale tez miasteczek wzdłuż wybrzeża która można zobaczyć. Turcja to ogromny kraj i wcieczka w głąb zajmuje cały dzień albo wiecej. Polecam góry nad morzem, turcy nie mają tradycji chodzenia po górach wiec pusto w nich.

Choć przygotuj się na kupno "oryginalnej" galanterii skórzanej choć o bardzo dobrej jakości
  • Odpowiedz
@123meries123 jest bezpieczna i mega popularna przy niskich cenach bo chce znowu zrobić boom na siebie. Znajomi zrobili sobie objazdowke po Kapadocji, wycieczki na bank będziesz mieć, wystarczy w biurze powiedzieć że was taka oferta kręci
  • Odpowiedz
Jakby ktoś miał jeszcze namiary na sprawdzony hotel z dobrym jedzeniem blisko morza to dajcie znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślicie, że jeśli szukam lasta na wakacyjnipiraci.pl to powinienem jeszcze z jakieś innej strony korzystać czy raczej oferty będą się dublować?
  • Odpowiedz
byłem w lipcu i jest bardzo bezpiecznie... momentami miałem wrażenie, że nawet bardziej niż gdzieniegdzie w Europie zachodniej... co jak co ale Turcy o turystów dbają i pilnują bezpieczeństwa i porządku.
Co do wycieczek - są normalnie organizowane, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. Wycieczki nie są też jakoś specjalnie konwojowane. Wszystko przebiega w normalnej atmosferze a jednocześnie taniej niż kraje UE.

Byłem w okolicach Izmiru, co prawda hotel na totalnym odludziu
  • Odpowiedz