Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak często się zdarza że dziewczyna nie krwawi przy pierwszym stosunku?
Kilka lat temu mieliśmy oboje swój pierwszy raz. Jak to pierwszy raz trwał może ze 3 minuty. Ale nie bylo ani kropli krwi.. Wtedy jakoś nie zczaiłem potem o tym nie rozmawialiśmy. I teraz się zastanawiam czy mnie nie okłamała..
Na 100% wiem że nie mogła przebić błony podczas masturbacji. Bo z pewnych względów tego nie robi(niestety).. #rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: u każdej błona dziewicza jest zbudowana inaczej, inna może krwawić i boleć przy zrywaniu, a inna może być tak cienka, ze pęka przy jakiejś innej, cięższej czynności fizycznej, jak np. uprawianie sportu i to bez żadnych oznakow. To normalne.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja np. jeszcze przez kilka lat po pierwszym ciamciaramciam myślałam, że z tym krwawieniem i bólem przy pierwszym stosunku to jakiś urban legend jest. Potem spytałam kilku koleżanek i żadna nie wspomina tego tak dramatycznie, jednej coś tam poplamiło na czerwono (ale już na majtkach, jak się ubrała).
  • Odpowiedz
Stokrotka : Naprawdę to zależy. Znam takie którym nic nie leciało, takie które myślały że się zaraz wykrwawią itp. U mnie była to tylko mała plama na prześcieradle, nic więcej.
Są też przypadki że kobiety rodzą się bez błony. Naprawdę różnie bywa więc brak krwi to nie równa się kłamstwo.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie zawsze się krwawi. To jest przesąd, przez który w dawnych czasach ludzie zarzynali kurczak lub zacinali się w paleci, żeby poplamić prześcieradło w noc poślubną krwią, na dowód, że panna młoda była dziewicą właśnie dlatego, że ta krew nie zawsze leci po przbeicu błony.
  • Odpowiedz