Wpis z mikrobloga

To później. 29 Warszawa

Zgłoszenie nr 320 z dnia 2018-09-10 17:00:24

Imię: To później.
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa
Kim jestem?
Trzeźwy przeważnie nie mówię nic póki nie mam nic mądrego do powiedzenia.
Nietreźwy mówię mnóstwo o niczym.
Deista uważający wartości chrześcijańskie za wartościowe.
Introwertyk męczący się zbyt długimi rozmowami o mało istotnych sprawach.
Przeważnie niechętny do ruszenia tyłka poza jaskinię - zdecydowanie nie ze strachu przed ludźmi bardziej z przekonania, że z większością niewarto dyskutować bo można się tylko nabawić raka odbytu.
Wynużający się z jaskini w konkretnym celu a nie podreptania po chodniku.
Szanujący bardzo niewielkie grono wcześniej sprawdzonych ludzi.
Buntownik.
Nienawistnik demokracji.
Programista.
Przeciwnik równości, zwłaszcza równości płci.
Nienawistnik obecnego porządku świata.
Idealista.
Filtruję szczerością - większość traktuje mnie jak człowieka nie z tego świata czego głównym powodem jest ich nieumiejętność rozumienia języka Polskiego. Niech bóg ma ich w swojej opiece.

Wygląd
195/84; Brzuch mi powoli wywala od browarów, przy odpowiedniej motywacji może i to da się zmienić (do katastrofy wciąż daleko). Nie specjalnie akceptuję nowomodę, mam jakiś tam styl generalnie chodzę w bluzach lecz jak sytuacja wymaga to wskoczę i w koszulę. Wchodzę do sklepu a po minucie już wiem co biorę, w przeciwnym razie wychodzę.

Zainteresowania
Jako, że nie mam specjalnie z kim aktywnie spędzać czasu a samemu mi się nie chce - to jego większość poświęcam na doskonalenie się w zawodzie. Co roku cisne na wakacje, pojeździłem już po europie sporo kolejny cel ameryka południowa. W stosunkowo niedalekiej przyszłości chciałbym znaleźć się przynajmniej na kilka, kilkanaście lat za atlantykiem. Chcę nauczyć się jeździć na rolkach, póki co się toczę i toczenie się doskonalić zaprzestałem ze względu na związkowe turbulencje, które w konsekwencji doprowadziły do wybuchu relacji. Chętnie zacznę doskonalić toczenie się z tobą (nie, nie trzeba pisać z dużej litery - polecam słownik). Chętnię pośmigam na stoku, potańczę w kapsule próżniowej, spędzę weekend na odludziu bez zasięgu telefonów, zapoluję na dziką zwierzynę, postrzelam na strzelnicy czy wybiorę się na rollercoastery. Staram się celować wyżej w konkrety, niż w cokolwiek.

Czego oczekuję?
Zdecydowanie tak:
Piękne, szczupłe, skromne dziewcze;
Przyszła mama dla dzieci;

Zdecydowanie nie:
Karierowiczka;
Zadufana w sobie księżniczka;
Wyżej sram niż dupę mam;

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jak się znajdziesz to do tego dojdziemy.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Szlugi jaram choć jak będziesz tego warta to coś z tym zrobimy bo i mi zaczyna doskwierać.
Jointy czasem choć od jakiegoś czasu prawie wcale.
Lubię browar.
Śluby tak.
Dzieci 4.

Jak wiadomo - facet jest jak wino, więc bierz pókim jeszcze młody i nie bogaty, bo później to sobie sprowadzę z nie-polskiego targu.

Za wszystkie potencjalne błędy językowe przepraszam - z językiem Polskim miałem styczność tylko do pierwszej gimnazjum.

Niech hejt będzie z wami.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonywarszawa < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

źródło: comment_cdIBeSb6pccEMZR6RCH6MIC0VnUUk0jK.jpg
  • 13