Wpis z mikrobloga

Przeczytałem sobie dużą część tagów z darkwarez i powiem wam, że ładne brednie tutaj ludzie wypisują. Kilka z nich nawet zweryfikowałem. Np. po napisaniu do admina Existe24 ( profil tutaj: http://exsite24.pl/user/Admin/ ) można się dowiedzieć, że nie miał i nie ma on żadnego kontaktu z Qspym i wcale nie odzywał się do niego w sprawie ukrywania jakichś linków używając pastebina na "nowym" DW które miało lada moment wrócić. To jakaś bzdura wyssana z palca przez Gotha.

Pogodier czyli osobnik oznaczające swoje wstawki na DW zielonym jabłkiem mówi wprost, że darkwarez na 99,9% nie wróci. A nie tak jak ktoś tutaj pisał, że wróci w najbliższym miesiącu i że wie to właśnie od Pogodier'a. By nie było, że troluję - można się go samemu spytać. Jego profil na pebxie:

https://pebx.pl/user/mediahub.197237/

i na exsite:

http://exsite24.pl/user/tortek/

Także nie liczcie na szybki powrót dw o ile w ogóle kiedyś wróci. BTW. Co z tym DarkW.pl? Miał działać już wczoraj a nadal jest przerwa techniczna.

I gdzie ten gość, który pisał, że jedzie na rozprawę 7 września? Xd

#darkwarez
  • 31
  • Odpowiedz
@marczewski: nie słuchaj troli internetowych typu Tycior, Tygrysek666!!! Pierwszy tak jechał na DW a miał tam tyle multikont na DW i EliteVipów że chocho, trzeba mieć nie równo pod kopułą żeby tyle kasy wywalać!
  • Odpowiedz
@shinoda1990: dla jednego idiotyczne dla drugiego nie. Chłop jak widać chciał rozwijać DW ale czasami lepiej, czasami gorzej. Winić tu tylko można admina że tematy wisiały po kilka miesięcy, lat a powinien na nie odpisywać i był by spokój.
Pozdro.
  • Odpowiedz
@AcekPlacek: 90% jego propozycji nie miało większego sensu. Nie wydaje mi się też, żeby zależało mu na rozwijaniu DW, tylko bardziej wyglądało to na parcie, na moderatora. Co zresztą widać po tym, że jak DW padło to pierwszy się rzucił do stworzenia podróbki.

@Tygrysek666 no to zajebista administracja się szykuje. To już wolę nic nie robiącego kuspaja.
  • Odpowiedz
@AcekPlacek:
Sposzczegawczy jesteś jak Sokole Oko, bystry jak woda w WC, yntelygentny jak MasterMind - a nie skumałeś prostej rzeczy: że tamto forum - to loża największych szyderców, prześmewców, luzaków, łapserdaków i wydrwigroszy, że nie każdy musi być taka śmiertelnie poważna mumia i sztywniak jak Ty, że ludzie potrafią śmiać się również z siebie?I sam temat, który tak z samozaparciem dołujesz - pochodzi sprzed kilku lat? Weż koło i puknij
  • Odpowiedz
@jajanosik: znam też żarty nie bój się, ale na tym pseudo forum BW tematy, posty to wskazują że tam się udzielają dzieci z ograniczonym umysłem, takie są fakty niestety. Można sobie żartować ale żeby o gównie rozmawiać, no sorry.
A co do Phoenix to nie Jego przecież wina że DW było jakie było, tylko kogoś innego wiadomo kogo - Co nie.
  • Odpowiedz
ja tez od pewnego czasu wiedziałem o tym ze Juz koniec darkwarez i napewno nie wroci, qspy juz zmienia branze do zarobku, to info od innych ludzi z dw z ktorymi miałem kontakt, albo przerzucili sie na inne zajecie zarobkowe albo po prostu olali juz ten temat i nie liczą ze znowu wezma sie za cos takiego
  • Odpowiedz
@marczewski: @AcekPlacek: BugWie - sama nazwa strony już powinna dać do myślenia. Każdy na tym forum każdego zna (po upadku DW jest trochę nowych userów, ale i oni się wkręcili) nie od roku czy dwóch a nawet 5 lat +
Ba, sam z jednym userem studiowałem na jednej uczelni. To, że na forum piszemy bzdury i głupoty, to nie znaczy, że na żywo też tacy jesteśmy. Jeśli myślicie
  • Odpowiedz