Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patevo: Lepiej kupić coś słabszego w sklepie i nie mieć bólu tyłka że kasa przelana a lapka ni ma ale to tylko moje zdanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@patevo: Kurczę, za 3800 masz coś z i5-8300H, 1050ti i 8GB RAM.
A odnośnie pytań - gdzie przebywał laptop (tzn. chodzi o kurz), czy był czyszczony od środka, itp
  • Odpowiedz
@patevo: Możliwe że z tira "spadł" XD Ewentualnie po grubych naprawach. Poproś o zdjęcia z bliska aby było widać czy śrubki były odkręcane, możliwe, że jest wstawiona matryca gorszej jakości, sprawdź wszystkie funkcje lapka na necie i pytaj czy każda z nich jest sprawna. W najgorszym wypadku weź ze sobą gaz łzawiący jak udasz się na miejsce zakupu XDDDD
  • Odpowiedz
@CavalonPl: @Typpwy:

Na OLX.pl od paź 2016

Czyli od dosyć dawna, więc mniejsze prawdopodobieństwo na scam
Poza tym tam są małe ślady użytkowania

@Liwes: Jeszcze tam napisane, że cena do negocjacji więc ze 3300 wyjdzie a ja naprawdę nie mogę już podwyższyć budżetu a zależy mi na najwydajniejszym sprzęcie. Kiedyś to mnie zgubi ale mam nadzieję, że nie tym razem.
patevo - @CavalonPl: @Typpwy:
 Na OLX.pl od paź 2016
Czyli od dosyć dawna, więc mnie...

źródło: comment_HB0JtK5FUcpmzcnS7TQ8MLD0WibYbpaD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CavalonPl: @Typpwy:
Tu w ogloszeniu jest napisane, że gwarancja się skończyła. I dziwnym trafem ten laptop wygląda tak samo jak na moim ogłoszeniu co obserwuję i są te same zdjęcia tylko, że jeszcze jest na gwarancji.

Gwarancja do .23.05.2019

Czyli to scam?
  • Odpowiedz
@Typpwy: Ciekawe co odpowie jak mu wyślę linka do tego archiwalnego ogłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dzięki za pomoc właśnie mi baardzo pomogłeś co pozwoliło mi zachować chłodną głowę ( )
  • Odpowiedz
@patevo: Poproś o plakietkę z ServiceTag urzadzęnia, z korespondencją w tle, czy coś takiego. Wtedy na stronie della sprawdzisz gwarancję.
  • Odpowiedz