Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@gaim: mam iCloud, ale nie mam tyle przestrzeni dyskowej żeby wszystko zsynchronizować.
@kiera1: @Rycerz_Klatki_Schodowej: @cotosiedzieje: Mam ustawione Automatyczny. Po podpięciu widzę w katalogach pliki. Obok każdego zdjęcia w JPG jest plik MOV o takiej samej nazwie. Spoko. Sęk w tym, że plików JPG jest około 1/2 tego co mam na telefonie. Ponadto zdjęcia te są wydaje mi się wyraźnie gorszej jakości niż na telefonie. Na niektórych pojawiają się
w.....n - @gaim: mam iCloud, ale nie mam tyle przestrzeni dyskowej żeby wszystko zsyn...

źródło: comment_2AuIBWdFkb7tyqtWUjMz7i5dQ2H8yte1.jpg

Pobierz
@wdu_pesekur_wawsadztenlogin: Czekaj czekaj... zdjęcia gorszej jakości... na telefonie masz mniejsze ziarno piksela niż na monitorze ale to, że są gorszej jakości może być winą tego, że są oryginały trzymane w iCloud w celu zaoszczędzenia miejsca i tu jest twój problem. Masz włączone oszczędzanie dysku poprzez iCloud.

Więc oryginalne zdjęcia możesz pobrać tylko i wyłącznie z usługi iCloud a nie z telefonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wdu_pesekur_wawsadztenlogin: no jak masz windowsa to akurat słabo. Też się zawsze z tym #!$%@?łem do zakupu maka. Jest to w cholerę nielogiczne i tak jak wspominałaś, pojawiają się czasem artefakty i zniekształcenia. Lepiej zrób to jakąś chmurą. Google zdjęcia też pobiera cała bibliotekę na raz.