Wpis z mikrobloga

#365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka

Day 246: A song you like that has the lead singer “and the” backup singers:

#misterd To jeden z najbardziej niedocenionych projektów.
Dla mnie Mister D. zrobił dla polskiej [dobrej] muzyki więcej niż jakikolwiek projekt przez ostatnie lata. I jak przystało w takich sytuacjach, pozostał całkowicie niedoceniony. A prawda jest taka że #siksa uderzyła z taką siłą tylko dzięki temu że Mister D przetarł już drogę. [Oczywiście niczego siksie to nie odejmuje]. Gdyby chodziło tylko o siksę. Nowy projekt #arekjakubik też dotarł już bez oskarżeń o "dziwactwa" do słuchaczy, co przed Mister D nie było by takie oczywiste. A nowa #nosowska? Ja Pas! Już nie tylko szokuje i śmieszy a przekazuje strasznie dużą wartość. A pomyślcie jak wyglądało by to gdyby ten kawałek ukazał się w 2012.Nawet #czeslawspiewa mógł dotrzeć do ludzi przesłaniem z "Nienawidzę cię Polsko" dzięki lodołamaczowi w postaci Chleba czy Prezydenta. Warto tu także pamiętać o Karolinie Czarnieckiej i #herakokahaszlsd, jednak dla mnie to Mister D zrobił dziurę w ścianie i poświęcił się skazując na co by dużo nie mówić, zapomnienie, po to by następni mogli już #!$%@?ć prosto w serca.
Dorota Masłowska wielkim człowiekiem jest.

Prezydent, prezydent ma kłopotów sto
Prezydent, prezydent ma kłopotów moc
Prezydent, prezydent stoi sam długo w noc
Pyta gwiazd, co przyniesie nowy dzień. No co?

Prezydent wraca do domu męczony
Na tapczanie siada strapiony
Co z tą Polską, pyta żony.

Co będzie z podatkami?
Co będzie z samotnymi matkami?
Co z refundowanymi lekami?

Czy stworzenie oddziałów dla pedofilii się opłaci?
I co zrobić, by wreszcie biedni byli bogaci?

Prezydent, prezydent ma kłopotów sto
Prezydent, prezydent ma kłopotów moc
Prezydent, prezydent stoi sam długo w noc
Pyta gwiazd, co przyniesie nowy dzień. No co?

#pop #muzykaelektroniczna #punk #dance #hiphop
R.....S - #365daymusicchallenge #100daymusicchallenge #muzyka 

Day 246: A song you...