Wpis z mikrobloga

MPK Poznań odniosło się do kompromisu, który został im zaproponowany przez grupę Stonewall w sprawie tęczowych flag, a w ich oświadczeniu możemy przeczytać, że po ich wywieszeniu:

Motorniczowie doznawali wielu przykrości, padały pod ich adresem niewybredne uwagi czy wręcz inwektywy.


Czyli zostali potraktowani tak, jak traktuje się osoby homoseksualne w Polsce.

Zgłaszali, że następnego dnia skorzystają z urlopów i nie stawią się do pracy żeby oszczędzić sobie dalszych przykrości


Osoby homoseksualne nie mogą wziąć sobie urlopu w celu oszczędzenia takich przykrości na co dzień, no chyba że ktoś żyje cały czas w ukryciu, ale to nie o to przecież chodzi.

Smutne...

#neuropa #poznan #homoseksualizm #lgbt #bekazprawakow #polska #gorzkiezale
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nidor: Osoby hetero też nie mają związków partnerskich, tylko małżeństwa, reszta się z tym wiąże więc nie będę się rozpisywał. Dodam już tylko że małżeństwa to powinna być sprawa kościołów i powinny być tylko te związki dla obu płci. Adopcja - nie, i nie interesuje mnie to jak byłby wychowywane te dzieci. Sami piszecie, że jest homofobia w Polsce, więc narażanie dzieci na szykany to głupota.
  • Odpowiedz
Osoby hetero też nie mają związków partnerskich, tylko małżeństwa


@nie-zamkniecie-nam-mordy: dlatego ja piszę o partnerskich, ludzie hetero niech mają sobie małżeństwa, w czym problem?

Dodam już tylko że małżeństwa to powinna być sprawa kościołów i powinny być tylko te związki dla obu
  • Odpowiedz
@Nidor: to wy nakręcacie homofobię, przez coraz bardziej absurdalne żądania takie jak adopcja, najgorsze jest to że prości ludzie (nie mylić z prostakami) krzywo patrzą na niewinnych homoseksualistów, kiedy to głównie lewicowym heteroseksualistom zależy na absolutnej równości
  • Odpowiedz
@Nidor: odnioslem sie do jednej kwestii bo reszte wyczerpalem ale ok
Nie jestem zaangażowany, bo biedy się nie zlikwiduje, zawsze ktoś będzie biedny. To zupełnie inna kwestia
Tak samo z homofobią nic nie da się zrobić, społeczeństwo musi wyeulować. Jak będziecie wciskać to na siłę ludziom to będą tylko jeszcze bardziej nastawieni przeciwko. Zmiany dla samej idei to jest właśnie idiotyczna postawa, trzeba wiedzieć kiedy ustąpić zamiast robić pełną rewolucję.
  • Odpowiedz
@nie-zamkniecie-nam-mordy: więc martwisz się o jedne dzieci, które mogą być prześladowane ze względu na rodziców jednopłciowych i jednocześnie kładziesz lachę na dzieci, które są prześladowane ze względu na biedotę i patologicznych rodziców, bo jak twierdzisz, społeczeństwo musi wyewoluować, ale nie może wyewoluować pod względem zwyczajniej tolerancji? Skoro tak strasznie cię to boli, to powinieneś osobiście zmieniać świat, a nie robisz nic.
  • Odpowiedz
@Nidor: Pokażę ci dlaczego zestawienie ze sobą obu przypadków jest absurdalne
- problem: homofobia, rozwiązanie: nie pozwolić homoseksualistom na adopcję
- problem: bieda, rozwiązanie: nie pozwolić osobom biednym na posiadanie dzieci?
I musi wyewoulować w kwestii pozbycia się homofobii. O biedzie nie pisałem w tym sensie
Generalnie oba przypadki mnie bolą, ale nie jestem politykiem, więc nie poprawię standardu życia aby zmniejszyć ubóstwo ( ͡~ ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
problem: homofobia, rozwiązanie: nie pozwolić homoseksualistom na adopcję


@nie-zamkniecie-nam-mordy: jak najbardziej pozwolić na adopcję i być może wciąż się porządnie za osoby nietolerancyjne, bo dzieci same sobie tego nie wymyślają, wszystko wynoszą z domów. Ja rozumiem, że może ci się to nie podobać, ale jest granica pomiędzy brakiem aprobaty, a szkalowaniem.

problem: bieda, rozwiązanie: nie pozwolić osobom biednym na posiadanie dzieci?


@nie-zamkniecie-nam-mordy: yup. Osoby, które robią sobie dzieci,
  • Odpowiedz
@nie-zamkniecie-nam-mordy: Ale p--------z, aż przykro się to czyta. C--j cie to obchodzi jak ktoś się ubiera, co wyznaje, czy woli cipy albo kutasy. Wielki wypokowy moralista, obrońca uciśnionych, zmuszanych do patrzenia na to jak dwóch typów się trzyma za ręce albo B--Ń BOŻE daje sobie buziaka (notabene coś takiego na ulicy widziałem może raz w życiu mieszkając na Zachodzie - rzeczywiście wielki problem, sodoma i gomora).

P--------z że przeszkadza ci
  • Odpowiedz
Ale w Polsce nie ma homofobii...


@Farrahan: No tak, bo niegodzenie się na tęczowe flagi, które są symbolem politycznym na miejskich autobusach i tramwajach, to HOMOFOBIA XD

Chcesz zobaczyć jakąś -fobię to przeglądnij mirko.

Chrystianofobia i ojkofobia na każdym kroku. A Ty mi tu o" homofobii" piszesz.
  • Odpowiedz
@Nidor: Ale się typa przyczepiłaś (czy przyczepiłeś bo już nie wiem).

Obchodzi cię los homosi, a czy robisz ty i twoi koledzy coś z prześladowanymi w krajach muzułmańskich gdzie za homosiowanie zrzuca się ich z dachów i wiesza publicznie? Obchodzi cię zapewne los kobiet uciskanych patriarchatem, a czy coś robisz w imieniu kobiet które za g---t to one są oskarżane jakoby prowokowały i oblewane są kwasem, a za związek z
  • Odpowiedz
@greven Mówiąc szczerze to właśnie sami homoseksualiści doprowadzili do tego, że wiele spraw, które de facto dotyczą dużej grupy w społeczeństwie, jest kojarzona z kolorowymi ruchami. Pierwszy przykład z brzegu to związki partnerskie- nawet tu na wykopie, lakukaracza sugerowal, iż temat dotyczy w szczególności homoseksualistów, a przecież oni są w mniejszości zainteresowanych.
No i mamy takie czasy, że nie trzeba nikomu uświadamiać, że takie osoby są obecne. Jak te co lubią
  • Odpowiedz
Za to twoi koledzy wolą bratać się z muzułmańskimi migrantami niż powiedzieć prawdę.


@januszniepije: co ty człowieku do mnie p--------z. Jeśli dla ciebie dyskusja jest czepianiem się, to współczuję funkcjonowania w społeczeństwie.
  • Odpowiedz