Wpis z mikrobloga

@niemampomyslunannick: Nie, ale sposób w jaki on się odzywa, mówiąc ze ludzie w blokach/kamienicach/apartamentowcach mieszkają jak kury w chowie klatkowym striggerował mnie. Sam poza studiami mieszkam w domu na przedmieściach i przeprowadziłem się do niego właśnie z bloku.
  • Odpowiedz
o jezuu jaki wielki problem dla wielkich blachosmrodów! Kierowcy blokują ulicę i centrum CODZIENNIE. Codziennie są korki, codziennie smrodzą stare diesle i hałasują na ulicach. Raz w roku udostępnią ulice jakiejś imprezie sportowej i wielkie hurr durr!!

Boże, ile ja bym dał żeby centrum Wrocławia wyglądało tak jak dawniej....
hipodrom - o jezuu jaki wielki problem dla wielkich blachosmrodów! Kierowcy blokują u...

źródło: comment_AHHNAY1EqdZ9wLfxbLRiG1lotzvHdMsW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Seid: w zeszłym roku zupełnie zapomniałam o tym cholernym biegu i próbowałam wrócić do domu po imprezie u znajomych.


@rekinol: z imprezy? W nocy? Z niedzieli na poniedziałek? XD Grażka, do roboty byś poszła nie na tych cholernych biegaczy uprzykrzających ci nocne wojaże narzekała XD
  • Odpowiedz
Biegacze i rowerzysci to podludzie i policja powinna zaczac do nich strzelac jak do zwierzat.


@woda_gazowana: za to grube wykopki to nadludzie XD Powinni ich zamykać gdyby nie to, że same się zamykają w piwnicach xDDD
  • Odpowiedz
@hipodrom Raz w roku? O czym Ty p--------z? Co rusz albo biegacze albo pedalarze blokuja drogi.


@Amishia: ta, są dwa maratony w roku, ale jak się nic w życiu nie robi to czas tak zapierdziela, że to wszystko wydaje się być zaraz po sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz