Wpis z mikrobloga

Fajny ten Battlefield 5, taki nie za dobry.

1. kolorków, flar i odbić świetlnych, dymu, #!$%@?ów mujów dzikich węży od #!$%@?. Nic #!$%@? nie widać, w oczy razi, strzelam na ślepo i częściej trafiam przeciwnika niż faktycznie próbując go namierzyć.
Wróg metr od ciebie ale go #!$%@? nie widać bo się zlewa z tłem (nie było takiego problemu w BF3 i 4).
Trzeba wszystko przestawiać z ultra na minimalne detale bo inaczej nie zobaczysz czubka własnego nosa przez ilość detali i zbędnego gówna.

2. Wziąłem snajperkę - zero kołysania się, odrzut praktycznie również zerowy. Poczułem się jak w COD.
Heady mi wchodzą jak kennyemuS z AWP w CS:GO. Praktycznie każdy jeden strzał bez zbędnego przymierzania, typowy quickscope = kill. Casual lvl ultra. Niedługo w kolejnej odsłonie BF samo zbliżenie na wroga będzie skutkowało jego śmiercią.

3. Feeling strzelania z broni również jak w COD. Zero rozrzutu, odrzut prawie zerowy. Stg-44 niczym snajperka, zdejmuje wrogów oddalonych 2km dalej na kilka kliknięć.

5. Customizacja broni to jakiś żart.

4. Menu i interfejs to absolutna tragedia. Przez chwię zastanawiałem się czy nie pobrałem wersji na tablety bo każdy przycisk na pół ekranu.

5. Bugów i niewytłumaczalnych zachowań fizyki nie komentuję bo to beta, więc pewnie poprawią.

Nie warto było #!$%@?, nie warto było pobierać nic! A szkoda strzępić ryja.

#battlefield #pcmasterrace #battlefieldv
  • 15
Feeling strzelania z broni również jak w COD. Zero rozrzutu, odrzut prawie zerowy. Stg-44 niczym snajperka, zdejmuje wrogów oddalonych 2km dalej na kilka kliknięć.


@FightMaker: bo dają ci na max to bo beta