Wpis z mikrobloga

Witam. Padła propozycja bym zrobił wykreślankę płatków sniadaniowych, więc ją robie. Pamiętajcie też, że nie mogłem wrzucić wszystkich płatków śniadaniowych jakie są, bo w ankiecie można dać tylko 10 propozycji. Oczywiście jak zawsze głosujecie na najgorsze płatki śniadaniowe. Do dzieła!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być jutro wołany, mozesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag ---> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Padła propozycja bym zrobił wykreślankę płatków sniadaniowych, ...

źródło: comment_o9egTEuDh6VJjKNx4mMQPKVCRb2rLvjc.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorsze płatki śniadaniowe

  • Cookie Crisp 7.2% (119)
  • Chocapic 3.1% (51)
  • Nesquik 2.6% (43)
  • Cheerios 3.1% (52)
  • Lion 6.1% (101)
  • Corn Flakes 10.0% (165)
  • Cini Minis 9.6% (158)
  • Fitness 41.2% (682)
  • Kangus 17.1% (283)

Oddanych głosów: 1654

  • 41
@bazylo: niestety :( widziałem tylko jeden rodzaj kukurydzianych w Piotrze i Pawle i to tyle :( a szkoda, bo dla nich zacząłbym jeść z powrotem płatki śniadaniowe :D
@bazylo jest, w sieci Aldi i Dealz, ale nie wiem czy to drugie to w ogóle sieć sklepów, bo pewnie wybudowali to w Gnieźnie dla amerykańców co w Powidzu w wojsku robią (tam są prawie same amerykańskie i brytyjskie produkty)