Wpis z mikrobloga

#bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi
Wychowawczyni #!$%@?ła się do mnie, że nie chodzę na religie i przez to mam nieobecności. Powiedziałem, że jestem ateistą, i że chcę się wypisać z religii, a ona, że ma to w dupie i muszę chodzić na religie.

Witamy w Polsce.

edit. aha i matka powiedziała, że muszę chodzić na religie, bo bez tego nie dostanę się na studia ()
  • 44
@Metaforzysta: jeśli faktycznie jesteś niewierzący, to jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Idziesz, a w tym czasie zajmujesz się czymkolwiek innym. Za czasów licealnych, przez pierwsze dwie klasy, na religii po prostu czytałem sobie Pismo Święte, a w cała reszta nie miała dla mnie znaczenia. W trzeciej klasie byłem już pełnoletni, więc przestałem chodzić na religię. Tyle.
Chyba, że faktycznie wybierasz się do seminarium. Wtedy religia może się przyedać ¯\_(ツ)_/¯
Po drugie, mam 18, więc podwójnie głupie.


@Metaforzysta: to podaj matkę do sądu bo ogranicza twoje konstytucyjne prawo do wolności wyznania ¯\_(ツ)_/¯

Wychowawczyni #!$%@?ła się do mnie, że nie chodzę na religie i przez to mam nieobecności.


to se napisz kartę że już nie chcesz na religię chodzić, masz 18 lat, ba, skoro nie było kartki że chodzić chcesz to domyślnie na religię nie musisz uczęszczać