Wpis z mikrobloga

Udane pozycie wedlug mezczyzny: czule slowka, delikatny s--s, duzo przytulania.
Udane pozycie wedlug kobiety: szarpanie za wlosy, zakneblowana morda, podduszanie i klapsy.

#przegryw #rozowepaski
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baitka: Ja lubię to i to :D
Mam 2 paski jak w simsach
"uczucie" i "rżnięcie"
Jak potrzebuje trochę rżnąć to rżnę xD i to można z prawie każdą dziewczyną w większym lub mniejszym stopniu jednak nie wyobrażam sobie SERDUSZKOWANIA xDD na ONS/dziwką xd
Dlatego stały związek > ONS
  • Odpowiedz
@Baitka: Kiedyś jak już po raz pierwszy będziesz miał okazję uprawiać s--s z kobietą, to dowiesz się, że życie to nie gra komputerowa, a tym bardziej p-----b. Swoją droga ile masz lat? Pytam, bo naprawdę zastanawiam się w jakim wieku ma się jeszcze takie poglądy na życie. Dotychczas sądziłem, że nawet średnio rozgarnięty 16-latek nie napisałby takiej głupoty.
  • Odpowiedz
@Baitka: Nie zgadzam się z tym, co napisałeś. W sformułowaniu "Udane pozycie wedlug mezczyzny: czule slowka, delikatny s--s, duzo przytulania." jest tyle samo prawdy co w " Udane pozycie wedlug kobiety: szarpanie za wlosy, zakneblowana morda, podduszanie i klapsy.". Tylko tyle. Nie ma uniwersalnego przydziału co lubią kobiety, a co mężczyźni. Każdy lubi to co lubi. I to są różne rzeczy. A Twoja pewność sformułowań podpowiada mi, że bazujesz, jak
  • Odpowiedz
  • 1
@Baitka Czułe słówka można sobie darować, ale zdecydowanie bardziej wolę delikatny, ale namiętny s--s niż takie darcie się i n-----------e jak schabowego przed smażeniem.
  • Odpowiedz