Wpis z mikrobloga

Udane pozycie wedlug mezczyzny: czule slowka, delikatny s--s, duzo przytulania.
Udane pozycie wedlug kobiety: szarpanie za wlosy, zakneblowana morda, podduszanie i klapsy.

#przegryw #rozowepaski
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja nie lubię takiej dominacji, ze strony mężczyzn. Wgl mi się nie podoba, wręcz mija mi ochota na cokolwiek przy jakichś przejawach jej.


@crazykokos: Nie chcę wyjść na ignoranta ale każda tak mówi przed seksem, a w trakcie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@senseiharanaoko no jak jest zajebistym Chadem, Alfą to może mi dać klapsa, pozwolę.
Ale generalnie wszelkie próby zdominowana jakoś mnie odpychają. Wolę czuły i namiętny s--s niż agresywny, zwierzęcy. Wszystkie fetysze też mnie odpychają, stopy? b--m? Dla mnie to chore:D patologia, zryta bania
  • Odpowiedz
@crazykokos: Myślę, że źle to rozumiesz. Dominacja nie powinna iść w parze z agresją, ale też nie kłóci się to z czułością. Kobiety lubią być "w posiadaniu" mężczyzny, lubią jak klepie się je w pupę z umiarem większym lub mniejszym (jak sama zauważyłaś), lubią być przytrzymywane za ręcę, lubią jak się na nich leży itd. itp. Jednocześnie lubią całowanie po szyi, podgryzanie itd. czyli przejawy czułości.

Są takie co lubią
  • Odpowiedz
@senseiharanaoko nie ogarniam, dziewczyna mówi, że nie lubi, więc na pewno próbowała, a ty usilnie próbujesz jej wcisnąć, że przy odpowiednim zagraniu sponiewieranie by jej się spodobało. WTF xD
  • Odpowiedz
nie ogarniam, dziewczyna mówi, że nie lubi, więc na pewno próbowała, a ty usilnie próbujesz jej wcisnąć, że przy odpowiednim zagraniu sponiewieranie by jej się spodobało. WTF xD


@Kaplanka: Czego nie ogarniasz? Gdzie niby ja jej wciskam? Wyraziłem tylko własne zdanie.
  • Odpowiedz