Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki pomozcie wyjsc z tej z------j sytuacji xD.
2 tygodnie temu zacząłem nową prace. Jest to praca fizyczna, sami faceci. Z miejsca dostałem ksywę hehe "młody". Po tygodniu jeden ze "starych" pyta mnie kiedy będzie ciasto na wkupne. Ja się trochę zdziwiłem bo do tej pory w żadnej pracy żadnego wkupnego nie przynosiłem i nikt o tym nie mówił. Odpowiedziałem, że ja nie piekę i jeszcze by się otruli xD a on no to faktycznie nie piecz. Mija kolejny tydzień a ten sie już chamsko pyta gdzie jest k---a ciasto i żebym kupił jak nie umiem piec xD i że mnie w domu nie nauczyli to on mi mówi xD zależy mi na tej robocie i jestem nowy więc mu nie powiem żeby w---------ł xD Dodam ze z całej grupy ok 10 osób tylko on sie o to sapie, reszta ma w------e xD Mirki co robicz xd

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: A p---------e. Kiedyś też przyjąłem taką taktykę. Nic nie mówić, bo przecież jestem nowy. I potem ludzie na Ciebie siadają. Tak mówisz mu po prostu, soryy ale p------e Twoje wkupne i tyle.

Ja p------e xD Pozilm abstrakcji z dnia na dzień coraz wyższy tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
SystematycznyEsteta: @Tagros:

a skoro mają taką "tradycję", to na


To niech zakomunikują normalnie, że mają taką tradycję, a nie koleś chamsko pyta gdzie to ciasto. Jak ktoś nie umie czegoś normalnie powiedzieć tylko wpada w agresję bo mu się wydaję, że ma być tak jak on sobie umyśli, to taki ktoś nie ma już w tym momencie głosu ani tym bardziej prawa
  • Odpowiedz
OP: Dzięki za wszystkie rady, trochę mi pomogly spojrzeć chłodno na tą sytuację bo gdy pisałem tego posta to absurdalność całej akcji mnie wręcz przytłaczała. Nie zamierzam gościa bić ani kazać mu s--------ć (tak jestem młody ale jestem też dobrze zbudowany i nie jestem na pół liścia jak ktos tam napisał. Po prostu chcę załatwić sprawę z klasą i sobie spokojnie pracować.) Jak gość znowu się doczepi to powiem že ja
  • Odpowiedz