Wpis z mikrobloga

Zaczałem uważniej śledzić aferę pedofilska w Kościele Katolickim, głównie dzięki wpisom z pod tagów #bekazkatoli #bekazprawakow . Dotarłem do raportu (od razu zaznaczam ,ze sa to dane wyłacznie z #usa ) z którego wynika, ze 81% ofiar to osobniki płci meskiej, 78% to osoby nieletnie. Wniosek z tego taki, ze ogromna wiekszość pedofili w kościele to osoby homoseksualne. Moze kościół to ma wiekszy z problem z homoseksualistami niż pedofilami? #neuropa #4konserwy #lgbt #ciekawostki
  • 10
@nuka-cola: Prawdopodobnie jest pewna nadreprezentacja homosiów (do których nic nie mam, sam jestem trochę bi) w kościele. Pytanie, czy to się bierze z przyczyn pierwotnych, w rodzaju zagubiony wrażliwy chłopak z małego zamkniętego konserwatywnego środowiska nie radzi sobie ze swoją seksualnością więc wstepuje do seminarium, nie wiedząc za bardo co robić ze swoim życiem. Ewnetualnie może przychodzi młody chłopak do seminarium i zostaje tam spedalony przez starszych kolegów i kadrę i
@PDCCH: do więzienia idzie cały przekrój społeczeństwa, ale jak przychodzi co do czego to się okazuje, że tam sami homoseksualiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo w Kościele
@nuka-cola: Mamy tu do czynienia z czymś takim jak "homoseksualizm środowiskowy". On będzie i jego pojawianie się sprzyja celibat i separowanie się księży, osób duchownych od płci przeciwnej. Czym jest ta owa dziwna rzecz?
Dobrym przykładem są wiezienia, gdzie jest tam to częste. Ale nie tylko w więzieniach. Udowodniono, że u chłopców w krajach islamskich, którzy są od dziecka separowani od kobiet także często występuje owe schorzenie. Jest to pociąg seksualny,
wiekszość pedofili w kościele to osoby homoseksualne. Moze kościół to ma wiekszy z problem z homoseksualistami niż pedofilami?

@nuka-cola:

1. W 2012 r. naukowcy przeanalizowali 9540 incydentów nadużyć seksualnych duchownych w USA z lat 1950-1999, w celu zbadania czynników sytuacyjnych nadużyć ze względu na płeć ofiary. Nie znaleziono dowodów sugerujących, że męskie ofiary były celowo dobierane (purposefully targeted) bardziej od ofiar żeńskich. Raczej nadużycie okazywało się być bardziej funkcją możliwości. Naukowcy
kościół to ma wiekszy z problem z homoseksualistami niż pedofilami


@nuka-cola: Oczywiście masz rację, ba, poszedłbym o krok dalej. Księża to bardzo często ukrywani przed pokusami homosie, którzy jak wiadomo, mają silne ciągoty pedofilskie i nie pogardzą łatwo dostępnymi młodymi chłopcami.
Nie "wiadomo". Nie szerz bzdur jako prawd objawionych.


@Hound: Odbywałem wymianę zdań w tym temacie, na wykopie około tysiąc pięćset razy. Druga strona zawsze w banalny sposób zbywa rzeczowe argumenty i fakty statystyczne. Nie mam chęci na kolejną, bezowocną dyskusję.