Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiekolwiek leki, które pomogą w depresji? Coś, co można zakupić samemu z internetu. Mam poniżej 18 lat, a rodzice mają na mnie #!$%@?, propozycja (z mojej strony) o leczeniu (psycholog czy coś) została wyśmiana bo przecież przesadzam. Źle się trzymam, widzę, że to przekracza już pewną granicę, mało mi brakuje aby się po prostu #!$%@?ć.
Czuję się jak gówno, stawiam siebie poniżej wszystkich - typowy przegryw - czuję niechęć to wszystkiego, już nic nie jest wstanie mnie cieszyć. + Bezsenność, nie śpię trzeci dzień, nie potrafię - mimo wyciszenia przed snem i picia jakiś ziółek ('herbatka' z ponad 100g melisy) - czuję się fatalnie.
Taki stan był przy mnie już od czasów podstawówki, zawsze byłam kimś, kto trzyma się z boku, od zawsze uważałam siebie za gówno, ale wtedy jeszcze było to do wytrzymania - teraz się bardzo pogorszyło. Są chwile, w których łapie mnie panika i zaczynam się 'ranić', nie to, że się tnę - po prostu w pewnym momencie orientuję się, że ranię się paznokciami - nieświadomie.

Przepraszam jeżeli jest tu jakiś chaos i wiem, że to nie miejsce na takie żalenie się, ale po prostu już nie wiem jak się ratować.
Co najlepiej kupić? Coś co mnie nie ogłupi i jeszcze bardziej nie przybije.

#depresja #nootropy #leki #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: z Nootropów mozęsz spróbować NSI-189 na efekty musisz poczekac minimum 3 tyg. to moge poradzić bo troche zaznajomiłem sie z tym tematem.
Jednak masz ponizej 18 lat nie jestem lekarzem i nie znam twojego przypadku, wiec nie chciałbym sie w to dosadnie mieszać.
Druga sprawa jest taka ze jestes przygnebiony, nie widzisz pomocy znikąd, otaczasz sie ludzmi ktorzy maja #!$%@? na twoje problemy bo i pewnie sami mają swoje problemy