Wpis z mikrobloga

@Fajnypan zastanawiam się ile taki 6/10 musiałby zrobić żeby awansować.. siłka, dieta i jakieś leki wystarczą? czy trzeba iść pod skalpel?
wzrostu ciężko sobie dodać, ale nos można naprostować , włosy przeszczepić
@R0el na pewno atrakcyjne ciało coś tam doda. Dobra stylowa, fryzura zarost tak samo. Problem w tym że niestety ale głównym źródłem atrakcyjności jest twarz, struktura kostna oraz wzrost a tu już pola manewru prawie nie ma.
@Fajnypan czyli jak w genetycznej loterii się nie wygrało za dużo to trzeba iść pod nóż
siłownia + operacje plastyczne i będziemy przystojni
wydaje mi się że ja bym zyskał ze dwa punkty za15-20k łącznie ( )
@R0el: jak się ma małe defekty to można spróbować, ale nie każdą brzydką mordę można nożem naprawić tak uważam, przynajmniej nie w tych czasach w przyszłości pewnie tak.
No ja przymierzam się do założenia aparatu na zęby żeby coś poprawić ale co z tego wyjdzie nie wiem
@Fajnypan rób to mireczku, proste zęby na pewno dadzą ci plusa, ogólnie popatrz na siebie i pomyśl co tam po taniości można by naprawić! na pewno coś się znajdzie i będziesz czuł się lepiej ze sobą
a jak linia włosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fajnypan to aparat łącznie wychodzi 4k+, przeszczep włosów 10k+, jakieś drobne zabiegi 2k, leki czy witaminy, siłownia - łącznie wychodzi jakieś 20k w ciągu roku i zyskujesz przynajmniej punkt w skli do 10
chyba warto, ja osobiście odkładam hajs na takie zabiegi
@Fajnypan napisałem że przynajmniej punkt, nie mam pojęcia jak wyglądasz, ale patrząc na ludzi dookoła mnie to za te 20k zyskali by dużo, nie popadaj w przegryw mireczku! Walcz o siebie!( ͡° ʖ̯ ͡°)