Wpis z mikrobloga

Frankfurt - 1946r.

niemiecki żołnierz który był przetrzymywany jako więzień, wraca do swojego rodzinnego domu w Frankfurcie i dowiaduje się że nie ma w nim rodziny, a sam dom został totalnie zniszczony w wyniku bombardowań aliantów

co ciekawe, szacuje się że na Frankfurt spadło ok 12-16 tys. bomb, a jak na tak duże miasto odnotowano 5.5 tys śmierci w wyniku nalotu, natomiast w Warszawie tylko 27 września czyli przez jeden dzień nalot luftwafe spowodował śmierć 10 tys. cywili i 35 tys. rannych

w komentarzu załączam zdjęcie jak wyglądało samo miasto po zakończeniu bombardowań, niemcy do dzisiaj ubolewają nad zniszczeniem jednego z najlepiej zachowanych i największych zabudowań w stylu średniowiecznym(?) oraz całego starego miasta i rynku

#historiajednejfotografii #historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne
DecibelHS - Frankfurt - 1946r.

niemiecki żołnierz który był przetrzymywany jako wi...

źródło: comment_dmzehjLrz93yUyOdAt0kr9z34t8VAHbW.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@drect: Pożałuje - nakablujesz na mnie do mamy? Nie dość że agresywny w komentarzach to jeszcze ludziom grozi. Weź lepiej przejrzyj na swoje komentarze. Jest tam cała masa materiałów na Ciebie.
  • Odpowiedz
@ediz4: czekam na dowody, a nie twoje nic nie warte oskarżenia. I nie, znam lepsze sposoby egzekwowania sprawiedliwości, niż zwrot do mamy.
  • Odpowiedz
@ediz4: dupa już obsrana widzę.

Podaj przykład takiego pogromu miłośniku pana z wąsem.

od gościa co lubi pryncypałki na torcie.


Ewidentne nawiązania. Ale nie martw się, mam też komentarz, w którym dołączasz do wątku, tylko po to, by określić mnie pronazistowskim betonem. Uważaj lepiej, bo bezprzykładne oskarżenie kogoś o promowanie ideologii nazizmu, to przestępstwo.
  • Odpowiedz
@drect: xD

Ale nie martw się, mam też komentarz, w którym dołączasz do wątku, tylko po to, by określić mnie pronazistowskim betonem.

No trzymaj trzymaj. Weź szybko zarchiwizuj.

Uważaj lepiej, bo bezprzykładne oskarżenie kogoś o promowanie ideologii nazizmu,
  • Odpowiedz
@ediz4: w jaki sposób to udowadnia, że jestem nazistą? Ktoś, kto wybiela zbrodnie reżimu komunistycznego, również podlega kk. Wybacz, ale obraza a oskarżenie kogoś o popełnienie przestępstwa, to spora różnica w penalizacji. Przypisz mi jeszcze raz łatkę nazisty, a zobaczysz, co się stanie. Posty Mleka, będą twoim najmniejszym problemem.
  • Odpowiedz
@drect: To nie ma udowadniać że jesteś nazistą a pokazać twoją hipokryzję.

Wybacz, ale obraza a oskarżenie kogoś o popełnienie przestępstwa, to spora różnica w penalizacji. Przypisz mi jeszcze raz łatkę nazisty, a zobaczysz, co się stanie....

Nie bój żaby. Zrobię to co miałem zrobić już dawno temu czyli zaoszczędzę sobie zmarnowanego czasu na dyskusję z tobą.

Posty Mleka, będą twoim najmniejszym problemem...

Jakby były kiedykolwiek. Są jedynie takim śmiesznym
  • Odpowiedz
ale pretensje może mieć do swoich władz.

@ediz4: w komentarzach wszyscy są tacy pewni ze ten żołnierz akurat nie miał pretensji do swoich władz, własnoręcznie mordował dzieci i głosował na Hitlera. Przypisywanie wszystkim ludziom cech danego narodu i ich odczłowieczanie jest bardzo proste i karmi głód zemsty, ale w żadnym wypadku nie powinno się tak robić. Na zdjęciu mamy ludzka tragedie, trzeba być debilem żeby się z niej cieszyć.
  • Odpowiedz