Wpis z mikrobloga

Witam mam takie pytanie chciałbym przenieść całą zawartość strony z WP na CMS Drupal 8, szukam w sieci róznych poradników ale nie moge znaleźć nic konkretnego. Dajcie miraski jakiś namiar na dobry tutorial lub napiszcie parę słów jak do tego sie zabrać. Muszę to zrobić perfekcyjnie i w miarę bezboleśnie domena stara ok 10 lat śmiga na WP.
#webmastering #drupal #wordpress
  • 7
@JacaGlaca: w guglach szukałem pod polskimi hasłami i same śmieci się wyświetlały, link do stronki co wrzuciłeś bardzo rzeczowy, zanim jednak zacznę cokolwiek kombinować to na sucho w ampps spróbuje, jak wyjdzie to grzmijcie narody :). Drupal to fantastyczny CMS pod każdym względem, mam jedną stronę na siódemce i Googiel ją po prostu kocha, większość wpisów na trudne frazy w top 10.Pięknie dziękuję za link ( ͡º ͜ʖ͡
zaraz będziesz miał komentarze w rodzaju "Dlaczego na Drupala? Przecież WP jest najlepszy"


@JacaGlaca: Jak ktoś widział jeden CMS i wszędzie dookoła mu piszą że po co kombinować WordPress wszystko ogarnie to się nie dziwię. (A że przy okazji wyda 300USD na pluginy żeby WordPress zrobił to samo to już inna sprawa xd)
@RUNDMC: no nie wiem czy ten link który podesłał kolega wyżej sensownie to zmigruje. Ja bym na Twoim miejscu dodał content types manualnie. Będziesz miał nad tym jakaś kontrolę.
@duncanidaho2: dokładnie jak piszesz, Drupal dobrze skonfigurowany to potęga SEO. Google migusiem indeksuje adresy które naprawdę trzymają się w topce. No warunek że teksty muszą dobrze napisane.