Wpis z mikrobloga

@joecamel: Pan z BMW (Bardzo Małym Wackiem) chce sławy. Właściwie to chcę mu ją zapewnić po tym jak był chamski po zwróceniu my uwagi, że źle zaparkował i że zajmuje jedno dodatkowe miejsce. Nie chce nawet pisać jedo odpowiedzi. Najsmutniejsze jeto to, że Pan z Barco Małym Wackiem był z nastoletnim symen, kóremu dał taki przykład. Pytanie. Gdzie można jeszcze wrzucić to zdjęcie? #bmw #krakow
joecamel - @joecamel: Pan z BMW (Bardzo Małym Wackiem) chce sławy. Właściwie to chcę ...

źródło: comment_dAYON2rkXFXH0ezhftkzYOFJlvMwWqdV.jpg

Pobierz
  • 26
@joecamel: w tym przypadku mógł bezpiecznie zaparkować na prawym miejscu, miał tam bufor, żeby wysiąść, ale jakby ktoś stanął po lewej to syn musiałby wsiadać po wyjeździe z miejsca. Nie będę się wypowiadał, bo też #!$%@? staje, mam długie drzwi i nie lubię jak mi obijają samochód ¯\_(ツ)_/¯
@bmwricer: czyli to błąd konstrukcyjny tej marki :D Innym samochodom drzwi nie otwierają się w pełni i a kierowcy nie mogą wychodzić jak ludzie? No gratuluję. Podsumowując ciebie. Jak kupię BMW to już jestem "panem świata i robię co chcę".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@joecamel: ja czasami nawet opla tak zaparkuję, ale staram się gdzieś na uboczu. Mam długie drzwi i nic z tym nie zrobię. Jak stanę blisko to ich nie otworzę.