Wpis z mikrobloga

Zapraszam na kolejny dzień wykopowych lektur!

Poprzednia książka "Buszujący w Zbożu" zdobyła ocenę 6,7 i przeczytała została przez 60% wykopowiczów.

Dziś wznowimy zaczętą na początku serię książek Joanne Kathleen Rowling, i będzie to druga część przygód Harry'ego czyli Harry Potter i Komnata Tajemnic!

Krótki opis ksiąkżi:


Jak oceniacie ją względem pierwszej części, jakie są Wasze ogólne wrażenia? Postarajcie się póki co odnieść tylko do tego tomu ()

Dajcie znać w komentarzu, czy ją czytaliście, czy nie.
Jeśli chcesz być wołany do kolejnej ankiety, zaplusuj komentarz do tego stworzony.

I mała przypominajka, jeśli już raz kliknęliście komentarz o chęci bycia wołanym do każdego głosowania, nie plusujcie kolejnych, bym nie musiała Was denerwować wielokrotnym wołaniem ʕʔ

#wykopowelektury<- tag do obserwacji / czarnej listy
#ksiazki #literatura
Dele - Zapraszam na kolejny dzień wykopowych lektur!

Poprzednia książka "Buszujący...

źródło: comment_YfEg0H6AmlakKxfQ9kufoCKV3igxVEvn.jpg

Pobierz

Jak oceniacie książkę?

  • 1 10.1% (108)
  • 2 1.7% (18)
  • 3 1.4% (15)
  • 4 2.1% (22)
  • 5 2.6% (28)
  • 6 5.5% (59)
  • 7 11.5% (123)
  • 8 20.5% (218)
  • 9 12.9% (138)
  • 10 31.6% (337)

Oddanych głosów: 1066

  • 34
@Dele: dałem 7 jako wypadkowa dwóch ocen: 10 z czasów kiedy byłem dzieciakiem i 5 z czasów obecnych, kiedy podczas wielkiej nudy postanowiłem sobie odświeżyć całą sagę. Pierwsza dlatego, że cała seria (w tamtym momencie 4 książki) była dla mnie czymś bardzo wciągającym i nie widziałem żadnych minusów; druga dlatego, że obecnie uważam pierwsze dwie książki za straszne buble, słabo napisane i skierowane bezpośrednio do dzieci.