Wpis z mikrobloga

Jak to moderacja usera @lakukaracza_ banowała...
Jak wiadomo nasz kolega z tagu #bekazkatoli przebywa obecnie na urlopie w Sztumie, jednak sama historia zbanowania jest dość ciekawa.
Oddajmy głos zainteresowanemu:

chciałem tylko w sumie poinformować Was, ze pierwszym powodem bana u mnie w panelu był flood


https://imgur.com/a/2ALR5yb

odwołałem się twierdząc, że nie było żadnego floodu z mojej strony to zmienili na manipulacja


https://imgur.com/a/VZBFYTV

znów sie odwołałem i poprosiłem o wskazanie mi tych manipulacji, bo nie mam pojęcia o co im chodzi, jedyny wymoderowany post to ten o definicji pedofilii

https://imgur.com/a/NVqbJXz

który jest przecież całkowicie prawdziwy i zgodny z definicja who

od tego też się odwołałem ale cisza

widocznie przeszkadzał im wzrost aktywności #bekazkatoli w kilka miesięcy z 90 postów na 2k miesięcznie

mamy początek września i już jest 400


#afera #moderacjacontent #banujo #neuropa
Wołam @a__s może odpowiesz nam, za co kolega dostał bana?
Wołam @oficer-prowadzacy jako szefa listy aferowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@DurzyPszypau: może się i wczuł, może mu dobrze zrobi, ale nie sądzisz, że regulamin powinien być stosowany równo do wszystkich? Już Ospena z dupy zbanowali
@mnik1: może i przesadzał (ale sam pisał, że wrzuca to dla beki). IMO mode uginają się jak dostają dużo zgłoszeń na kogoś.
@Lipathor: @mnik1:
Przyznam się że lakukaracza (mimo tego że dawno nie byłem w kościele) mnie denerwował tymi codziennymi wpisami, ale trochę też to tak wygląda na metodę wyciszania afer w stylu "zbanuj nielubianego użytkownika" xD
Jakby co to teraz zrobiłem że do listy aferowej może wołać każda osoba która się na nią zapisała (chcę żeby była w miarę bezstronna, a nie że wołają tylko konserwy/neuropa a druga strona nie)
@Lipathor:
Ja to już od dawna robię xD
W sumie może wrzucę kiedyś znalezisko np.: o działaniach moderacji których nie ma w regulaminie, ani dobrych praktykach (typu brak tagów nsfw/polityka/anime - w dobrych praktykach jest tylko o błędnym tagowaniu a nie o braku jakichś tagów, "wykorzystywanie serwisu do wojenek politycznych" - nawet jeśli banem oberwały faktyczne płatne trolle to i tak tego powodu nie ma nigdzie zdefiniowanego, albo kasowanie całej aktywności
@Dezyderat Co Ty porównujesz XD

Tam były ciekawostki historyczne, merytoryczne wpisy, a lakukaracza spamował jednym zdjęciem z księdzem pedofilem

Poza tym naukowcy wiary dostali bana

@Helsantonio_Montes: Tą logiką naukowcywiary też powinni dostać perma i kasowanie całej aktywności, bo ateiści zbierają jeszcze więcej plusikuf. Ale wiadomo, brawica może więcej.


Ateiści dostają więcej plusikow, ale to lewica która jest tu chroniona i @wakacje_w_stynksie to potwierdził. Ale to nic nie zmienia, bo z kolei
Generalnie ja mam gdzieś te wojne dzieci na wykopie, ale nie odpowiada mi działanie moderacji, która chroni jedną stronę i banuje drugą stronę za byle co. I chce by na wykopie byl JASNO OPISANY REGULAMIN co można, a czego nie można, a moderator które moderuje według wlasnych poglądów niezależnie czy są prawicowe czy lewicowe powinien być wywalony na zbity ryj
@Dezyderat Kasują wszystko z Janem Pawłem ll, a to dlatego że była afera z karachanem i dla ludzi nie wtajemniczonych z wykopem - wykop to portal gdzie obraża się papieża, a dla nich mniej wejść = mniej kasy więc kasują