Wpis z mikrobloga

@wojtekkk nie masz czytnika w mi4 więc zastanów się czy wygodniej będzie Ci z takim na froncie czy na plecach. Jeśli na froncie to niewielki masz wybór np Honor 10. Ojciec ma mi4 a ja kombinuje co zmienić po mi5
Interesuje mnie ekran max 5,5 cala, myślę, że większy będzie mi przeszkadzał w kieszeni
@widmo82: chodzi o czytnik linii papilarnych do odblokowywania telefonu?
@runieeee: @OstryKepucz: dlaczego OnePlus?
@RzuwBuotny: powiedzmy, że planuje wydać 1,1 - 1,5k, nie chce droższego telefonu. Najlepiej, żeby w przypadku zbicia ekranu dało się go łatwo wymienić, kilka razy robiłem o sam. Czy może OnePlus ma dobry serwis?
@lukaszlukasz: brałeś pod uwagę inne marki
@wojtekkk: tak o czytnik do odblokowywania telefonu, czyli jak masz na plecach czytnik a siedzisz przy stole to musisz go podnosic zamiast cyk paluszkiem od frontu, podobnie podczas jazdy, kiedy masz go w uchwycie. odblokowujemy aplikacji do ktorych chcemy miec dostęp tylko my jesli damy komuś telefon "na chwile" oraz do logowania się do banku itd
@wojtekkk: Moje Mi4 właśnie chyba wybiera się w ostatnią podróż więc rozglądam się za następcą. Xiaomi nie mają konkurencji w stosunku cena / jakość, ale ja chyba wybiorę coś innego. Po pierwsze jak Xiaomi to tylko z Chin, kupowanie w Polsce trochę bez sensu moim zdaniem. Myślałem nad Mi8, ale ten notch i brak powiadomień mnie zniechęca. Myślałem też nad tańszymi modelami, bo w sumie w zupełności by mi wystarczyły, ale