Wpis z mikrobloga

XDDDD Słuchajcie bo śmieszne (dla mnie przynajmniej jest)
Chciałem coś miłego zrobić dla różowej, zamówiłem kwiaty przez neta. Bukiet za 120 zł myślę będzie w miarę fajny. Opcja z "przybraniem".
Różowa poszła, sam musiałem odebrać (no już #!$%@?) xD
W domofonie jakiś namiętny głos Janusza "dostawa dla pani Gargowej84"
Nie myliłem się, w drzwiach stanął wąsaty Janusz w koszuli z tym czymś w ręce i mówi coś w stylu "piękny bukiet, proszę bardzo"
Myślałem że mu parsknę w twarz, ale chyba byłem w zbyt dużym szoku XDDDD
Zamknąłem drzwi i do teraz się #!$%@? śmieję że najlepiej wydane pieniądze bo żadna komedia w kinie by mnie tak nie rozbawiła.
#rozowepaski #zwiazki #januszebiznesu #heheszki #truestory
Pobierz G.....4 - XDDDD Słuchajcie bo śmieszne (dla mnie przynajmniej jest)
Chciałem coś mił...
źródło: comment_kjki3eVUgQDLuMnMPvootYIxlI8t3koc.jpg
  • 28
@Garg84: kwiatki same w sobie bardzo ładne, tylko ich ilość i przystrojenie nieadekwatne do ceny xd Ale liczy się gest ;) Luba pewnie i tak zadowolona? :)

Swoją drogą to czesto zamawiam kwiatki przez telefon z dostawą do domu z okazji urodzin czy imienin lub innych dni babci i musze przyznać, ze też czasem jestem rozczarowana, że za cenę stu złotych jest przywożone coś, w czym nie widać ani estetyki, ani
@Garg84: pokazujesz co dostales za ile i nazwe firmy, niby dlaczego mialby ktos cie pozwac, lub straszyc takim pozwem?
Wtedy wychodziloby na to ze sama firma nie chce sie chwalic swoim produktem, co juz daje do myslenia.

Ja bym na twoim miejscu to reklamowal i wrzucil te fotke na ich FB z konkretnym opisem. Przeciez to jest kpina z klienta.