Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kilka lat temu byłem chorobliwie otyły (160kg), udało mi się to zrzucić w ciągu dwóch lat i zbudować masę mięśniową która w pewnym stopniu wypełniła to, co straciłem. Niestety, przy takiej dużej wadze i ginekomastii zostało mi trochę luźnej skóry, co bardzo wpływa na moją samoocenę oraz samopoczucie. Pytanie do #rozowepaski co myślicie o nadmiarze skóry po odchudzaniu? Czy facet, który wam się podobał przestałby być dla was atrakcyjny jeżeli ściągnąłby koszulkę?

#rozowepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: potrzeba zdjecia pogladowego, dodaj jeszcze raz. Zakryj twarz i tyle. W najgorszym wypadku operacja usuniecia nadmiaru skory mimo ze droga nie jest czyms poza zasiegiem jeśli sie tego bardzo chce.
Jakbym ja schudla tyle kilogramow to w sumie chcialabym byc w 100% w końcu zadowolona z nowego ciala i uzbierala na operacje :p

Ale może troche przesadzasz i problem tego nie wymaga, pokaz to ocenimy
@AnonimoweMirkoWyznania
Jak to jest nadmiar który wisi sobie i podczas biegania skacze w swoją stronę to możesz mieć problem u kobiet. To nie wygląda zbyt estetycznie, to prawda. Tak samo jak skaczące sadelko u kobiet. Spróbuj popytać lekarza czy dałoby radę to podciągnąć pod operacje w celu "naprawy zdrowia" i zrobić operacje na NFZ czy tylko płatna medycyna estetyczna. Coś jak z krzywym nosem. Jak powiedz lekarzowi i on potwierdzi, że to