Wpis z mikrobloga

jestem inżynierem i sama nie odważyłabym się zbudować sobie domu


@rozowatoxa: bo masz świadomość co może się #!$%@?ć po drodze... czasami lepiej tej świadomości nie mieć :P

jak robiłem projekt + kosztorys to do każdego kroku starałem się sam wymyślić co może pójść nie tak i jak na to zareagować... ostatecznie mój kosztorys + margines wzrósł z jakichś 10-15% na jakieś 30-35% planowanego kosztu budowy i stwierdziłem, że jeszcze rok z
  • Odpowiedz
@Matril: trochę ci do zajmnie xD ale widze, że nie jest tak źle jak ławy już wylane to z górki (do czasu dachu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
powodzenia
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vind izolacja zostaje zewnętrzna tylko, garaż jest oddzielnie, a na słupach jeszcze tam wylanych w narożnikach i odizolowanych będzie wisiał strop i pokój na górze który będzie spięty z budynkiem docelowym.

@NDSS
@ladzinsky
@grafffik dziękuje :)
  • Odpowiedz
izolacja zostaje zewnętrzna tylko, garaż jest oddzielnie, a na słupach jeszcze tam wylanych w narożnikach i odizolowanych będzie wisiał strop i pokój na górze który będzie spięty z budynkiem docelowym.


@Matril: Tylko wciąż dziwne, że żadnego ocieplenia garażu lub ściany między garażem a domem nie masz, bardzo dużo ciepła będzie tamtędy uciekać. Ja bym się nad tym zastanowił mocno żeby zachować ciągłość izolacji.
Niemniej jednak powodzenia w realizacji ambitnych planów. Podrzuć
  • Odpowiedz
@rozowatoxa: Jeśli budownictwa, to raczej dobitnie świadczy to tym twoim "byciu inżynierem", jeśli z kolei inżynierem mieszania odchodów w kadzi czy jakiejś innej specjalizacji, to nie widzę żadnego związku. Nie wiem kto ci plusy daje...
  • Odpowiedz