Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@MateuszOM na szczęście mi nie robiłeś :D

@jazuu wpisz na youtube "Dom za 150"

@tomszczyk jest ustawiony tak jak działka. Wszystko robione do sznura, raczej nie może stać krzywo.
@Heninger nie mam żadnych udziwnień, projekt parteru masz wyżej,
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Manix13 niestety, polska B. Mam znajomego co chce się budować za 2lata.. powiedziałem mu - Chłopie przychodź 2h dziennie do mnie pomóc i nauczysz się roboty, po drugie jak ty zaczniesz robić to ja tobie pomogę. Ale nie chce :[
  • Odpowiedz
@Matril: jestem inżynierem i sama nie odważyłabym się zbudować sobie domu. ale Tobie jak najbardziej powodzenia! :)


@rozowatoxa: to co #!$%@? z ciebie za inżynier? Aha pewnie taki co studia, podkreślam STUDIA skończył tylko po to aby mieć papier a wiedzy dalej nie jak 80% studenciakow
  • Odpowiedz
@Awganowicz: tak, garaż. miejscowość Krubki-Górki pod Wołominem.
to duże trójkątne okno to antresola ze szczytem 8m od parteru.
domów takich nie widzisz bo jest ich mało. szczególnie z ogniomurem. projekt powstał wg. moich założeń złożonyh u architekta. stąd taka forma a nie inna.
  • Odpowiedz
@Awganowicz: a no nie ma. zwykły dwuspad i blachą na ścianie kolankowej co od razu zlikiwdowało podbitkę. jedynie czego żałuje to że nie wyprowadziłem od razu słupów na tarasie i teraz będę kombinował
  • Odpowiedz
@grafffik: belka kalenicowa to dobra sprawa, wystarczą małe jętki pod nią i przy małej rozpiętości całe poddasze jest do wykorzystania.

Ciekawe te ściany kolankowe, niemniej kojarzą się raczej z zabudową ścisłą - miejską, aniżeli wolno-stojącą. Ja lubię okapy i podbitki ;-)
  • Odpowiedz