Wpis z mikrobloga

@TheSjz3: Nie zgodze sie - ziomek sie prosil, to ma. Babka sie wydaje kumata, bo skoro wczesniej mieli normalny kontakt i mu sie nie podobalo, to zrobi mu wlasnie zalew uczuc :P Chlop sie zorientuje, ze wczesniej bylo lepiej.

Albo nie - bo moze wlasnie duzo kontroli mu potrzeba.
  • Odpowiedz
@Zielony_Minion: jeśli dla ciebie uczuciami jest namolne wysyłanie smsów bez ładu i składu to weź się rozbiegnij i jebnij w ścianę xD
koleś chciał, według tej wiadomości, trochę więcej czułości a nie fałszywych uczuć. Jeśli dla Ciebie babka jest kumata, to też mi przykro, już pomijając treść, to sposób jej przekazania jest na poziomie typowej madki-karyny xd
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Najpierw mnie to mocno zszokowało, a teraz ogromnie zasmuciło. W życiu bym tak nawet nie pomyślała, żeby tak zrobić mojemu mężczyźnie, a co dopiero pisać o tym publicznie.
  • Odpowiedz
  • 226
@TheSjz3 I traf teraz na takiego debila. Facet otwarcie powiedział, że potrzeba mu trochę uczuć z jej strony to ta z miejsce dostała #!$%@? i będzie mu robiła po złości... Durna, toksyczna suka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheSjz3: typowa karyna co potrzebuja sebixa. Sebiks walnie ja raz na jakis czas z otwartej reki po ryju i karynka bedzie wniebowzieta, bo jak widac na normalne relacje z normalnymi ludzmi nie jest gotowa.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: czy ona traktuje związek jako jakąś walkę psycho mma? xD całe życie to wieczna walka, z "starym", z "kaszojadami" i ludźmi poznawanymi na swojej codziennej wojowniczej ścieżce xD
  • Odpowiedz
  • 20
@TheSjz3 To muszą być jakieś kompleksy, bo inaczej nie potrafię tego ogarnąć.

Kochają zołzy... Oczywiście, bo wolę mieć żonę zimną, podłą sukę zapatrzoną w siebie niż kochającą i uczuciową kobietę.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Zolza to zaprzeczenie kobiecosci. Nie wyobrazam sobie faceta, ktory wolalby zolze od kochajacej i oddanej kobiety. Ta ksiazka musi byc stekiem bzdur jesli sam tytul jest bzdura.
  • Odpowiedz