Wpis z mikrobloga

Przez najbliższe 100 dni będę wstawiał zdjęcie bicka. Do zdjęcia dorzucam opis i rozmiar bica.
Dzień 1/100 dzisiaj nie mierzyłem ale sądzę że w obwodzie będzie jakieś 42 cm. Twardość oceniam na 6/10 tzn mogłoby być lepiej. Lubię swojego bicka bo dodaje mi pewności siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#100dnizbickiem #wykopchallenge
Tomasztom - Przez najbliższe 100 dni będę wstawiał zdjęcie bicka. Do zdjęcia dorzucam...

źródło: comment_Hkq0rGdcEAVKvkLYoOULAxTkFlsALA9N.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Br4TOLD: W przeciwieństwie do Ciebie trochę ćwiczę i znam się na tym i nie wiem po czym stwierdzasz laiku ze ten mięsień jest otłuszczony?. Polecam trochę poczytać o żywieniu i budowie ludzkiego ciała i dopiero pózniej coś pisać trollu.
  • Odpowiedz
@Kem-Pa: Szkoda szczempic ryja... Jestem w sporcie, dłużej zapewne niż ty, żyjesz na świecie, bez urazy. Wiem, że próbujesz mnie prowokować i denerwować i powiem, że z sukcesem. Nie wiem w ogóle po co się wdałem w tą c-----ą rozmowę. Kończę temat i zapraszam na czarno. Przepraszam @Tomasztom za chamskie odzywki, miałem fatalny dzień i to dla tego. Szanuje za to, że ćwiczysz a rzeźba nie jest konieczna przecież.
  • Odpowiedz