Wpis z mikrobloga

Typek zaczął na początku 2017 roku grać lewarem.
Zaczynał od 3 BTC. Do grudnia pomnożył to do 200 BTC.
W lutym się wyzerował.

How I Lost Nearly 200 BTC trading this past month

So, long story short, I started trading a year ago, been margin longing the whole run from 1k to 19k ( sometimes closing the top, sometimes closing too early or too late, but always making profit)

I turned 3 lowly btc which I had from playing poker (at the time 3k) into nearly 200 BTC which was almost 4 million at the top and would be 2 million at current prices.

I thought I was a trading genius, a god, whatever. Anyway, this is where the sadness starts.

After the dump from 19k to 11k I went long at the bottom, and kept adding to my position on the bounce to 12k 13k, 14k. Then, at the 16k dead cat, my position was a further 100 BTC in profit. Instead of closing then and having a total 300 BTC, I increased leverage and increased my position size. This entire position was liquadated on the drop back to 12k, because my entry had moved up so much. I lost 100 btc paper profit and nearly 50 BTC margin. I was devasted, and down to 150 BTC total.

After evaluating the situation, I came to the conclusion that the pump to 16k was a dead cat and that we are going lower. Therefore I shorted. At 12k. Added at 13k. Added at 14 and 15k. Got liquidated at the top at 17k. Another 50 BTC loss. Down to 100.

Think, ok we made a higher high at 17k, uptrend back on. Went long. Got liquidated at 13k.

50 BTC left. Devastated, unsure, no clue whats going on. Sat through the drop to 9k, when we bounced I thought it could be the bottom. Longed at 11500, panic closed 10500. When we went to 13k I was kicking myself for panic closing, went long at 12800.

Liquidated this morning for my last bitcoin.

3 BTC to 200, to 0

At this time I am still in shock, the last few months Ive neglected relationships and school, and Ive been daydreaming about living the high life rich as fuck with my millions.

Now, I am nowhere.

Posting this so others dont gamble away life changing money. Dont want donations or tips not posting an address dont PM me. I never want to hear the word btc again because I want to forget


https://www.reddit.com/r/BitcoinMarkets/comments/7s8umm/how_i_lost_nearly_200_btc_trading_this_past_month/

#kryptowaluty #bitcoin
  • 20
antywskaźnik jakiś musiał być ;)


@pawlo74: To pięknie pokazuje jak każdy był genialnym traderem na wiecznym bullu w 2017. Kiedy zaczęły się spadki to mylne decyzje. Dlaczego? Nie że jest antywskaźnikiem... to na tym polega. Psychologicznie robią w #!$%@? ludzi cały czas. Inaczej ni byłoby takiego rozstrzału że 90% traci a tylko 10% zarabia. To te 10% musi przekonać do czegoś 90% i ich #!$%@?ć. Gdyby trading polegał tylko na podaży,
@pawlo74: Ja jestem na dźwigni na + ale tylko jeżeli gram niewielkimi kwotami. Wtedy myślę racjonalnie. Nawet nie masz pojęcia jak to #!$%@?, bo mam świadomość że gdybym miał pozycje na większą gotówkę to podejmowałbym zupełnie inne decyzje. Strach, kombinowanie...
Jak jest niewiele to luzik. Mam jakąś strategię i się jej trzymam, nie panikuję. Nieraz nawet zapominałem o dźwigni, szedłem spać a nieraz po ponad 24h sobie przypominałem że miałem pozycję.
@trolexus: ludzie na wykopie mają setki bitcoinów, byłem świadkiem sporu gdzie ludzie udowadniali mi przesyłając małe ilości że mają kwoty blisko tysiąca BTC, to że jest się gołym nie znaczy, że każdy musi być. Jak ja nie trawię tego trola. Dlaczego ja go widzę skoro jest u mnie na czarnej?
@trolexus: no cóż, koleś jest debilem i tyle. Jak miał te 200 (a nawet dużo wcześniej) to mógł wypłacić 10, 50 albo 100. Gurwa, te włożone 3 BTC powinien chociaż wyciągnąć. Za stówę już by sobie żył na luzie a resztą mógł sobie grać.
@MaybeTomorrow: @trolexus: @rosiv: Chciwość i euforia zrobiły swoje. Człowiek po osiągnięciu tak dużego profitu nie myśli logicznie. Skoro udało mu się z 3 BTC zrobić 200 BTC to czemu miałoby mu się nie udać zarobić kolejnych 1000 BTC?
Sam znam parę przypadków osób które miały dość pokaźne sumy w krypto, a potem w grudniu uwierzyły w wieczność wzrostów i popłynęły na szitach i lewarach. Na tym rynku bez money
@rosiv: na mex też można grać na 3x.
Ja tak zacząłem od 3 potem 5 i mi szło, potem 10 i robiłem po parę set dolców dziennie bo wkładałem cały kapitał
Potem x25 i tak jak ten typ myślał że jest dobry tak i ja
Raz mi się udało chyba a potem jeb , już jak widziałem że mam 0.2 to byłem taki #!$%@? i zrezygnowany że myślę #!$%@? albo wszystko