Wpis z mikrobloga

Wlasnie zaczela sie szkola a darkwarez dalej nie dziala. Coz wszystko sie kiedys konczy... w tym wypadku sa to wakacje i moja ulubiona strona darkwarez.pl. Cholera by to wziela bo za godzine bede musial tluc sie autobusem do szkoly (3 klasa LO) i zapoznac sie z nowa klasa bo niestety nie zdalem poprawki z matmy 25 sierpnia. Jeszcze umowilem sie z kolega ze pojedziemy razem do szkoly autobusem a on dzisiaj rano wyslal smsa ze nie bedzie mogl sie spotkac i proponuje spotkanie od razu przed szkola. Po prostu swietnie... Zupelnie inaczej sobie to wyobrazalem. Myslalem ze pojade do szkoly na luzie gadajac z kumplem podczas podrozy a tutaj guzik. Jak wroce do domu kolo 12:00 to napisze jak bylo na rozpoczeciu.

Swoja jest duza szansa ze dw wstanie na nogi po tej rozprawie 7 wrzesnia. O ile Qspy ja wygra. Jesli przegra to prawdopodobnie nie bedziemy mieli sie co ludzic ze stary dw kiedys wroci...
#darkwarez
  • 39
Mialem 2 poprawki - z matmy i geografii. Z matma od podstawowki mialem wielkie problemy a na dodatek babka od matmy za mna nie przepadala... 25 sierpnia przyjechalem na poprawke o 9:00 rano i najpierw pisalismy egzamin pisemny ktorego ponoc nie zdalem (nie dostalem go wcale do rak i nikt nie powiedzial co mialem zle) a potem bylo czekanie do 15:30 na odpytywanie kazdego z osobna. I kazdy wchodzil na okolo 30
@WINOGROON: Tak ale mam tutaj wielu podszywow ktorzy mnie udaja i nawet staraja sie pisac tak jak ja. Chociazby Goth666 ktorego na szczescie zbanowali i drugi troll Tygrysek666. W kazdym razie to jest moje oficjalne konto.

spadam na rozpoczecie roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wlasnie wrocilem z rozpoczecia roku i musze powiedziec ze inaczej to sobie wyobrazalem. Klasa - same zamuly, kilka zamknietych w sobie dziewczyn i na pierwszy rzut oka spoko wychowawca. Na szczescie jeden z kolegow z poprzedniej klasy ktory tez nie zdal jest teraz w tej samej klasie co ja, razem siedzimy. Jedyne co dobre ze chyba nie ma zadnego motlochu ktory kradnie i zaczepia (moze jest w innych klasach). Jadac autobusem rozmawialem
@Tygrysek666: Już ci kiedyś pisałem, ze nie jesteś tym za kogo się podajesz, bo goth nie miał żadnej niebieskiej pochwały a zielonych miał ponad 400 (dokładnie nie pamiętam) a ten zbanowany goth666 też pitoli, bo pisał że pochwał miał kilka tysięcy ale za to charakterem głupich tekstów i obelg idealnie do niego by pasował, natomiast ten dzisiejszy goth, to jakaś chińska podróba.
@Robocop666: Też mi się wydaje, że ten Goth666 (który dostał bana) ze swoimi idiotycznymi tekstami i pyskówkami był najbardziej prawdziwy. Zapewne w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że posunął się w swojej głupocie za daleko i postanowił zacząć trollować na całego żeby odwrócić uwagę i odciąć się od tego konta.