Wpis z mikrobloga

Wlasnie zaczela sie szkola a darkwarez dalej nie dziala. Coz wszystko sie kiedys konczy... w tym wypadku sa to wakacje i moja ulubiona strona darkwarez.pl. Cholera by to wziela bo za godzine bede musial tluc sie autobusem do szkoly (3 klasa LO) i zapoznac sie z nowa klasa bo niestety nie zdalem poprawki z matmy 25 sierpnia. Jeszcze umowilem sie z kolega ze pojedziemy razem do szkoly autobusem a on dzisiaj rano wyslal smsa ze nie bedzie mogl sie spotkac i proponuje spotkanie od razu przed szkola. Po prostu swietnie... Zupelnie inaczej sobie to wyobrazalem. Myslalem ze pojade do szkoly na luzie gadajac z kumplem podczas podrozy a tutaj guzik. Jak wroce do domu kolo 12:00 to napisze jak bylo na rozpoczeciu.

Swoja jest duza szansa ze dw wstanie na nogi po tej rozprawie 7 wrzesnia. O ile Qspy ja wygra. Jesli przegra to prawdopodobnie nie bedziemy mieli sie co ludzic ze stary dw kiedys wroci...
#darkwarez
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#!$%@? #!$%@? zacząć rok szkolny wraz z upadkiem darkwarez, ja jak cos nie umialem, pisałe w "problemach" i ktos wytłumaczył, a teraz co mają inni zrobić?
  • Odpowiedz
@ScisorHands: Zbanowany goth się trochę zagalopował, więc założono mu kaganiec ale temu dzisiejszemu to trzeba dać się trochę wygadać a wtedy zobaczymy jaka żółć z niego wypłynie.
Za to @RavenFive łyknie wszystko, bo już go w ciemno na spotkanie w cztery oczy zaprosił, tylko światła nie zapalajcie...
  • Odpowiedz
@Robocop666: a gdzie ja kiedy na dw latalem po tematach i wyzywalem luda jak te dziecko troll, siedzialem tylko na czacie hw i w gc raz na ruski rok wlazac w offa, pozatym czy jakbym nim nie byl to bym uparcie przekonywal ze jestem kims innym no pomysl ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Robocop666: tak jest czesto raz na tydzien ( ͡º ͜ʖ͡º) jak moglem z archiwum skroic jak to stare dane avek ze zgrywusem to mialem jeszcze jak izka nie mial bana, ty masz cos nie halo ze lbem, ten goth to chyba twoje multi trollku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ScisorHands: no wlasnie ten trollek co sie podaje za mnie nie ma najnowszego mojego avka (ten co tu mam), ten backup jest z jakiegos 2015-16 wtedy mialem wlasnie ten avek ze zgrywusem jak jeszcze izka2008 nie mial bana
  • Odpowiedz