Wpis z mikrobloga

mirki z #rybnik chciałem was przestrzec przed tym #volvo
https://sprzedajemy.pl/volvo-v70xc-9-lat-w-jednej-rodzinie-rybnik-2-6bea9f-nr56438515
nie jest kompletnie warte oglądania, właściciel zapewnia w opisie że do zrobienia są jedynie jakies pierdoły
to nieprawda
zacznijmy od tego co jest w opisie:
"wnętrze czyszczone naturalnymi środkami" - mył to jakąś pianką (tak powiedział), nie wiadomo w ogóle czym a fotele brudne i zniszczone

"Halogeny przod, oryginal zostsly zdjete zeby odnowic zderzak no i potem juz nikt ne pomyslal zeby je ponownie zalozyc."
to kolejne kłamstwo, zderzak nie został odnowiony a jedynie listwa została pomalowana na czarno żeby wyglądała lepiej - mimo to się łuszczy pod spodem

Halogeny nie zostały zamontowane bo tak naprawde nie ma ich do czego założyć, auto pod spodem jest połapane jakimiś opaskami zaciskowymi a same halogeny mają pęknięty ich tył i posztukowane uchwyty

"Dla kupującego zostały dwie pierdółki czyli wymiana prawej galeczki i druga sonda lambda niestety już odmawia posluszenstwa oraz jakies pomniejsze rzeczy wizualnie jesli komus przeszkadzaja."
do sondy lambda to nie jest prawdopodobnie kłamstwo bo rzeczywiście samochód faluje na wolnych obrotach co może być kwestią uszkodzonej sondy lambda
co do "pomniejsze rzeczy wizualne" to sprzedający ma chyba na myśli
- kompletny remont przodu przez historię powypadkową samochodu, cały prawy (od strony pasażera) błotnik był naprawiany i to nieudolnie, bo schodzi z niego klar a od środka widać że był prostowany zamiast wymieniony, blacha jest pofalowana i brakuje śrub trzymających błotnik
kierunkowskaz trzyma się na słowo honoru

przejdźmy do wnętrza samochodu
jak już można zauwazyć na zdjęciach fotele są nieźle wytargane
element deski rozdzielczej pod kierowcą jest złapany na śrubie (widać na zdjęciu, że odstaje) bo się nie trzyma ze względu na wyłamane zawiasy xD
tapicerka na schowku
odklejają się boczki (wada fabryczna) ale jeden z nich ma dziurę jakby to ktoś paznokciem/nożykiem przeciął
to samo schowek pasażera - na nim też jest przecięcie jakby nożykiem
czyli w środku same partactwo

cieknie cylinderek lewego przedniego hamulca, cała tarcza jest tłusta przez co nie koroduje, mimo że powinna bo samochód stoi pod chmurką

przebieg który podał w ogłoszeniu to tak naprawdę mile, nie kilometry, bo samochód przyjechał z Kalifornii
a zdjęcia są robione tak żeby nie było widac większości wad

nie wiem jak się prowadzi bo po tym co tam zobaczyliśmy to szkoda było więcej czasu mu poświęcać

tak więc jakbyście się nad tym autem zastanawiali to ja też wam mówię - szkoda waszego czasu

#motoryzacja #samochody #volvofanclub
K.....2 - mirki z #rybnik chciałem was przestrzec przed tym #volvo
https://sprzedaje...

źródło: comment_JEvLuGqoX7I61pRNQbLrxPiRPVwz4X6D.jpg

Pobierz
  • 7
@namiot666: xD za 10k a nawet mniej to można kupić XC70 w pedantycznym stanie a nie "pełnoletniego gruza" tutaj chodzi o to że sprzedawca po prostu jest nieuczciwy i nie mówi wszystkiego, do tego chyba nie czytałeś ze zrozumieniem bo nie chodzi mi o to że jest malowany tylko że auto miało dzwona z przodu i jest #!$%@? naprawione o czym sprzedający również nie wspomina