Wpis z mikrobloga

Się tak zastanawiam bo jestem #!$%@? nie w temacie, gadam sobie z laską ta mi mówi że zarabia 10k m/c #!$%@? o pracy w jakimś cash backu który ma ruszyć za 7mc z grubej rury, teraz mi przedstawia #!$%@? jakiś super ekstra plan że niby dostanę jakaś chmurę i będę miał pieniążki tylko muszę wpłacić chociaż 2k na start. Dobra fajnie ja wszystko rozumiem jeden zarabia dupą drugi fizycznie trzeci kradnie, jakiś pomysł na trolla?
W #!$%@? mam jej pakiety itd widzę że ma tak zajebista pracę że przenosi ją na Tindera
#gownowpis #tinder
  • 20
Wewnętrznie kisne, dała numer telefonu i zadzwoniłem dosłownie na chwilę, pogadałem o dupie maryli i skończyłem gadkę
@Gall_Anonim1066 nie uwierzę w takie rzeczy że ona Tyle zarabia to raz.
Dwa hipergamia powiadasz? I tak bym celował na jakiś interes z jej strony prędzej, poczytałem o tej gówno praco branży właśnie i się za łeb złapałem jak się ludzi na kwit przerabia
@Gall_Anonim1066 chciałem jakoś ztrollowac, kumpel wpadł na pomysł by normalnie się z nią spotkać i iść na tę spotkanie by mi ofertę złożyła powiedzieć że nawet wezmę kredyt w banku i że jutro będę z pieniążkami I chyba tak zrobię hehe
Chyba że wyjdzie to inaczej
@Gall_Anonim1066 czemu tak uważasz? Miałeś już podobny przypadek czy coś w ten deseń było tak jak wyżej wymieniłeś?
Ogólnie to z Tindera korzystam około 2tygodni tak o założyłem by się trochę podnieść po rozstaniu więc nie wiem co się dzieje na tym portalu