Wpis z mikrobloga

Kilka powodów dla których nie lubię psów

1. Śmierdzą
2. Ciągle przy Tobie są i nie dają Ci na moment spokoju
3. Drą ryjca o 3 w nocy jak usłyszą jakiś hałas
4. Jedzą gówno
5. Skaczą na Ciebie jak mają #!$%@? łapy
6. Sępią o żarcie
7. Trzeba z nimi wychodzić niezależnie od chęci i pogody
8. Śmierdzą x2
9. Liżą po twarzy
10. Zachowują się jak upośledzone (cieszy się jak kretyn na Twój widok, lata za jakimś patykiem xD)
11. Robią wszystko co każesz, są za bardzo uległe.
12. Są brzydkie
13. Ślinią się (autorstwa @Morenk4)

#niepopularnaopinia #psy
  • 221
Gdyby nie tacy ludzie jak ty, to psy w miastach by nikomu nie przeszkadzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WszeborWlostowic: Sprawa jest prosta. Wiesz że istnieją zwierzęta które ujadają, wyją, srają i czasem gryzą innych ludzi. Możesz więc wybrać : nie decyduję się na ten rodzaj zwierzęcia, albo wbrew temu co będą o nich wiem decyduje się.

I decyzja jaką podejmiesz bardzo mocno określa jakim rodzajem człowieka jesteś.
@Amishia

1. Jak go #!$%@? nie wykapiesz to smierdza.
2. Wg. Mnie to plus :D
3. Jak cie jakis #!$%@? bedzie chcial zabic to cie piesek uratuje >:(
4. XD
5. Podloz im reke zeby ci spodni nie #!$%@?, problem salved
6. Co sie dziwisz, tez wolał bys jesc czesciej mieso niz sucha karme.
7. O #!$%@? trzeba wyjsc z domu
8. To go kurea umyj
9. To nie podkladaj im mordy
@przesympatyczny_pan @Amishia: To zależy. Mój yorek ani nie szczeka, ani nie śmierdzi. Nigdy też nie chciał mojego jedzenia i nie zaczepiał gości. Z wspólnego spacerowania sama czerpię przyjemność więc to nie problem. Ma mnóstwo zabawek i bawi się psami sąsiadów więc mną i resztą domowników się zbytnio nie interesuje. Czasami tylko do nas przychodzi po pieszczoty. No ale go wychowała kotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To zależy. Mój yorek ani nie szczeka, ani nie śmierdzi. Nigdy też nie chciał mojego jedzenia i nie zaczepiał gości. Z wspólnego spacerowania sama czerpię przyjemność więc to nie problem. Ma mnóstwo zabawek i bawi się psami sąsiadów więc mną i resztą domowników się zbytnio nie interesuje. Czasami tylko do nas przychodzi po pieszczoty. No ale go wychowała kotka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aedemkun: no to gratulacje,
Nie to co koty: grzeczne, milutkie, mięciutkie, kulturalne i pachnące.


@Szeptusza: są wredne, złośliwe i ciagle żebrzą o jedzenie. Mój o 5 rano chodzi po domu i szuka co zrzucić zeby nas obudzic. zrzuca na podłoge piloty, telefony, okulary...